Vivense Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Vivense Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 480 25 35

Türkiye’nin son dönemlerde en çok dikkat çeken, en büyük online mobilya satışlarını yapan markalardan biri olan Vivense, son yıllarda dikkat çeken isminin orijinalliğiyle, ürettikleri tasarımlarda dikkat çeken çizgile ve dahası denilecek nitelikte pek çok ürünleri keyifle ve zevkle evlerde kullanılıyor. Vivense imzalı pek çok koleksiyonda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Vivense iletişim numarasına ise yazımızın başında belirttiğimiz numaradan ulaşabiirsiniz.

Vivense denilince home ve living sloganı ile pek çok alana özel şekilde harika ürünler bulabiliyorsunuz. Temelde ana kategoriler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Oturma Odası
  • Yatak Odası
  • Yemek Odası
  • Mutfak
  • Genç ve Çocuk
  • Çalışma Odası
  • Dolap ve Antre
  • Halı
  • Aydınlatma
  • Dekorasyon

Ve daha pek çok ürünlerin tamamını Vivense internet sitesinde – internet mağazasında bulabilirsiniz. Vivense müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak istediğinizde de her gün telefon ile arayarak, internet sitesinde Destek Merkezini kullanarak dilediğiniz gibi destek alabilirsiniz.

Vivense Showroom Mağazası Var mı?

Vivense mağazasına ait Türkiye’nin dört bir yanında mağazasına ulaşabiliyorsunuz. Yoğunlukla Karadeniz ve Ege Bölgesinde bulunan Showroom’ların birçoğu, İstanbul bölgesinde yer almaktadır. En uç noktalarda ise Samsung, Kayseri, Gaziantep, Diyarbakır ve daha pek çok adreste de yerleri olan Vivense neredeyse büyük şehirlerin tamamında da bulunuyor.

Tüm ürünlerini bulabileceğiniz bir Showroom’dan ziyade, belirli ürünlerini sergiledikleri Showrom’larda İç Mimar yetkilileriyle görüşebilir ve bilgi – destek alabilirsiniz. Olası tüm süreçlerinizde yardımcı olacakları şekilde hizmet, fikir alabiliyor ve evinizin rengine uygun şekilde de mobilyalarınızı seçebilir ya da renk değişimleri konusunda da destek alabilirsiniz. Benzer şekilde hizmet alışveriş öncesinde ya da sonrasında da Vivense çağrı merkezi ile iletişime geçerek dilediğiniz her zaman arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Vivense Showroom’larda Neler Yapılabilir?

Showroom’a gelmeden önce hangi alanı değiştirmek istiyorsanız bununla ilgili ön hazırlık yapın. Bunun için fotoğraf ve ölçülerinizi alın. Beğendiğiniz ürünleri seçin ve Showroom’a gelerek iç mimarlarla görüşün. Burada ücretsiz iç mimar desteği alabilecek, materyal deneyimi içerisinde kendinizi bulacak ve isterseniz kumaşlara bakarak, istediğiniz kumaşları da seçebileceksiniz. Ayriyeten gittiğiniz showroomda sizi karşılayan yetkilerle beraber kahve ikramından da faydalanabilirsiniz.

Vivense Çağrı merkezi Telefon Numarası: 0850 480 25 35

Vivense Müşteri İletişim Formu

İstediğiniz her zaman aşağıda bulunan yardım merkezinde tüm soru ve sorunlarınıza çözüm bulacağınız sık sorulan sorular hakkında bilgi alabilirsiniz. Buna ek olarak istekleriniz ve şikayetlerinizle ilgili olarak da tüm bildirim formunu doldurup destek talebinde de bulunabilirsiniz.

Vivense İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.vivense.com/yardim-merkezi.html

Vivense House Adresi: Esentepe Mahallesi Büyükdere Cad. Astoria Sit. AVM No: 127/40 Şişli/İstanbul

Operasyon Merkezi Posta Adresi: Hamzabey İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 17. Cadde No:16

Vivense E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Vivense markasına ait aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından da istediğiniz her zaman takibe alarak, sosyal medyadan duyurulan tüm kampanya, indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Ek olarak Vivense’nin her hafta yaptığı kampanya bu hafta hangisi olduğu hakkında da yine bilgi alabileceksiniz.

Vivense Eposta KEP Adresi: vivense@hs03.kep.tr

VİVENSE Facebook

VİVENSE İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *