Whatsapp Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim

Whatsapp Müşteri Hizmetleri İletişim Destek Merkezi: Yardım Merkezi

İnternet çağının akıllı telefonlar ile büyük bir çağ atlamasının yılı olan 2009 yılında, yüzlerce uygulama binlerce geliştirici tarafından çıkartılırken bu uygulamalar arasında en çok tutan ve günümüze gelmeyi başaran ise WhatsApp olmuştur. Whatsapp Messenger, bugün tam 11 yıldır hayatımızda var olan ve akıllı telefon kullanan her telefonda olmazsa olmaz uygulamalardan biri olarak bilinir. Bu uygulama, birkaç yıl önce Facebook’a satılarak, Facebook’un bünyesinde yönetilmeye başlamıştır.

Whatsapp Ne İşe Yarar?

Anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp Messenger, temelde akıllı telefonlara yönelik geliştirilmiş olup mesajlaşma dışında ise hem sesli arama hem de görüntülü arama yaparak haberleşme uygulaması şeklinde kullanımı bulunmaktadır.

WhatsApp Ücretli mi?

Whatsapp Messenger uygulaması ücretsizdir. Ancak indirirken WhatsApp için 1 yıldan sonra devam ettirmeniz halinde yılda $0.99 USD şeklinde ödemesi bulunur. Aboneliği sürdürmek istiyorsanız bu ödemenin yapılması beklenir. Ancak ödeme yapmazsanız 1 yıllık ücretsiz deneme süresi uzatılarak kullanmanız da yine sağlanmış olur. Bu nedenle bu zamana kadar ödeme yapmadan WhatsApp kullanımı mümkün mü? Diye sorsanız evet, mümkündür.

WhatsApp Web Nedir?

En çok kullanılan mesajlaşma servisi olarak bildiğimiz, dünyada tek başına olup zirvede rakibi bile olması zor denecek kadar az olan WhatsApp Web‘i daha önce duymuş muydunuz?

2015’ten beri Whatsapp Web ile artık uygulama, telefon dışında web ortamında da kullanıma açıldı. Telefonunuza gelen tüm mesajlarınızı cevaplamak için bilgisayardan da Whatapp Web’i açarak kullanabilir ve mesajlaşabilirsiniz.

WhatsApp Web’i Nasıl Kullanabilirim?

WhatsApp Web üzerinde Whatsapp hesabınızı kullanmak istiyorsanız bunun için internet tarayıcısı üzerinden direkt olarak tercihte bulunursunuz ve masaüstü uygulaması indirerek tarayıcıdan bağımsız şekilde çalıştırabilirsiniz.

Hem Windows hem de Mac kullanıcılarına uyumlu olan masaüstü uygulaması WhatsApp Web ile çok rahat şekilde tarayıcıdan açarak kullanabilirsiniz. Bunun için web.whatsapp.com üzerinden direkt Whatsapp mesajlaşma ekranını açabilirsiniz.

Yapacağınız işlemler ise çok basittir. Whatsapp telefonunu açın ve Diğer Seçenekler veya Ayarlar menüsü üzerinden WhatsApp Web seçeneğine tıklayıp, ekranda açılı olan QR kodu okutarak hemen webte de WhatsApp’ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp Yardım Desteği Var mı?

Herhangi bir soru veya sorunda Whatsapp iletişim numarası olarak görüşebileceğiniz bir araç ne yazık ki bulunmuyor. Onun yerine direkt Whatsapp’ın kendi internet sitesinde talep açarak, mail gönderebilir ve yanıt bekleyebilirsiniz.

Eğer telefon ile iletişim kurmak istiyorsanız şu anda bu durum çok güç diyebiliriz. Bu nedenle her türlü soru ve sorunlarınızda direkt olarak Whatsapp müşteri hizmetleri olarak https://faq.whatsapp.com adresinde bulunan Yardım Merkezi ile tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

WhatsApp Web İnternet Bağlantısı Gerektiriyor mu?

Evet, telefonda kullandığınız gibi eğer web ortamında da WhatsApp’ı kullanmak istiyorsanız telefonunuzun da bilgisayarınızın da internete bağlı olması gerekmektedir. Herhangi biri internete bağlı değilse, ne yazık ki WhatsApp Web’te bağlanamayacaktır.

Bu nedenle eğer telefonu kullanmak istiyorsanız ve WhatsApp Web sürümü için kişiyi engellemek istediğinizde, engellediğiniz kişileri görmek istediğinizde de direkt olarak engellenen kişiler listesinde WhatsApp Web sürümü üzerinden yönetebilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *