Yaani nedir? Nasıl Kullanılır?

Yaani, Turkcell operatörü tarafından geliştirilen bir Türk arama motorudur. Arama motorunun amacı kullanıcıları özgür bir şekilde internete ulaştırabilmektir. Yerel içeriklere daha fazla önem veren Yaani sayesinde istediğiniz haberleri, istediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Etrafınızda size yakın olan restoranları gösterebilen Yaani ile gitmek istediğiniz sinemanın seanslarını da bulabilirsiniz.

Google Play Store ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Yaani arama motoru uygulamasından yararlanabilmek için Turkcell aboneliğinizin zorunlu olmasına gerek yoktur. Herhangi bir operatör ile rahatlıkla indirerek kullanabileceğiniz Yaani sayesinde internetin büyülü dünyasında gezinmeye başlayabilirsiniz.

Yaani arama motorunu kullanan Turkcell aboneleri bol bol internet kazanabilirler. Bunun için yapmanız gereken şey şebeke internetinden Yaani uygulamasını indirmeniz ve şebeke internetinden 1 seferlik de olsa Yaani uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir. Bu yöntem sayesinde 1 hafta geçerli olabilecek 1 GB’lık internet paketi kazanabilirsiniz.

Yaani uygulamasını ayda en az 10 gün ve 20 arama yaparak kullandığınız zamanlarda da 1 haftalık 1 GB her yerde kullanabileceğiniz internet paketine erişebilirsiniz. Yaani uygulamasını varsayılan arama motoru yapmak isterseniz Yaani tarayıcısının Ayarlar bölümüne giderek bunu başarabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *