Yurtiçi Kargo Müşteri Temsilcisi Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 99 99

Dr. İbrahim Arıkan tarafından 1982 yıllarında kurulan Yurtiçi Kargo, kendine has sloganı “söz verdiğimiz gibi” mottosu ile birlikte hareket eden ve bugün Türkiye’de geniş dağıtım ağına sahip, en büyük kargo şirketleri arasında baş sırayı çeken bir markadır. Marka sahibi olan Arıkanlı Holding, son derece güçlü ve Türkiye’de açılan ilk Türk kargo şirketi olarak da kendi kategorisinde tektir.

Hizmet ve dağıtım süreçleri içerisinde her zaman müşteri memnuniyetini düşünerek aktarım, bölge müdürlükleri ve şubeleriyle yaygın bir dağıtım ağına sahip olan Yurtiçi Kargo, toplamda 17 bölge müdürlüğü ve 33 aktarma merkezi sayesinde tüm kargo süreçlerinin en hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlar. Olası aksiliklere veya durumlara karşı ise şeffaf bilgi paylaşımı için her zaman Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ile görüşebilir, destek alabilir ve internet sitesinden de hızlıca kargom nerede sorgulamasını çalıştırabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Nerelere Hizmet Veriyor?

Türkiye’de 1000’in üzerinde şubesiyle ve acentesi ile beraber, 18 binden fazla çalışanı bulunan Yurtiçi Kargo, toplamda 5000 araca sahip bir markadır. Türkiye’de her ilde kesinlikle gönderimleri kabul ediyor ve gönderiyor. Aynı zamanda KKTC’de de hizmet sunan Yurtiçi Kargo ile birlikte 220 ülkeye de gönderimlerinizi Geopost ortak çalışmasıyla beraber sağlıyor.

İstediğiniz her zaman yurtiçi ve yurtdışı hizmetler, ambalaj ürünleri, sektörel, uydu şube, e-ticaret ve benzeri pek çok aşamalarıyla beraber çeşitli hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz. İster internet sitesinden isterseniz de Yurtiçi Kargo iletişim numarası tuşlayıp görüşme yapmak istediğinizde fiyat hesaplama, e-arşiv fatura süreçleriniz, kurye çağırma, gönderi sorgulama ya da diğer işlemlerinizi çok hızlı şekilde yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo telefon numarası444 99 99

Yurtiçi Kargo İletişim Direk bağlanma

Yurtiçi kargo’ya direk bağlanmak için  444 99 99 nolu telefonu çevirebilirsiniz.

1 e  bastıgınızda kargo durumu, 2 rakamına bastıgınızda kargo teslim durumu, 3 rakamına bastıgınızda size en yakın şube ve 4 e bastıgınızda adresten alma işlerini ve bilgisini öğrenebilirsiniz

Bunun haricinde  bütün işlemler için sorgulama ve bilgi almak isterseniz ise müşteri temsilcisine 0  ,(sıfır ) rrakamını tuşlayarak direk bağlanabilirsiniz.

Ekstradan kargonuz hakkında bilgi 7/24 sesli yanıt sistemi ile de öğrenmeniz mümkündur.

Hızlıca ve kolaya müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak isterseniz müşteri temsilcilerini çalışma saatleri içerisinde ulaşarak direk 0 rakamına basıp bağlanabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Şube Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yurtiçi Kargo gönderilerinizi basit bir şekilde sağlamak ve şube sorgulama işlemlerinizi yapmak için siz de hafta içi saat 18.00’a kadar size en yakın şubeye gönderilerinizi teslim edebilirsiniz. Cumartesi günleri de sadece 17.00’a kadar gönderilerinizi şubeye getirebilir ve ülkemizin her bölgesine en yakın teslimat noktasına giderek paylaşabilirsiniz.

Resmi tatil günü ve Pazar günleri Yurtiçi Kargo şubeleri kapalıdır. Bunu bilerek hareket edip, en iyi şekilde siz de süreçlerin tamamında faydalanabilir ve yurtiçi kargo imkanlarından yararlanabilirsiniz. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden de mahalle ve semti yazarak size en yakın şubeyi de bulabilirsiniz:

Şube Sorgulama: https://www.yurticikargo.com/tr/online-servisler/sube-sorgula

Yurtiçi Kargo Müşteri İletişim Formu

İnternet sitesi üzerinden her an her şeyi yapabileceğiniz Yurtiçi Kargo web sayfası, kullanıma uygun ve çok basit bir ara yüzü bulunmaktadır. Gönderi Takibi, Şube Sorgulama, Fiyat Hesaplama ve Kurye Çağır gib menüleriyle beraber tüm işlemlerinizi basit bir şekilde tamamlar, telefondan da Yurtiçi Kargo çağrı merkezi telefonunu tuşlayarak da iletişime geçebilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınız ya da öneri, istek ve şikayetleriniz hakkında da paylaşmak istediğiniz konular varsa bunlarla ilgili olarak yine aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. Çağrı merkezini aramak yerine bilgi isteği, öneri ve şikayetlerinizi paylaşabilir, pratik bir şekilde de tüm bilgi taleplerinizi de bu sayede iletebilirsiniz:

Yurtiçi Kargo İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.yurticikargo.com/tr/bize-ulasin

Yurtiçi Kargo Sosyal Medya Adresleri

Tüm aktif kargo kampanyalarıyla ilgili bilgiyi de alabileceğiniz aşağıdaki sosyal medya hesaplarından her an takipte kalabilir, duyurulara ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo kampanyaları için sosyal medya hesapları aşağıdaki gibidir.

YURTİÇİ KARGO Facebook

YURTİÇİ KARGO Twitter

YURTİÇİ KARGO İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *