Zürih Sigorta Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Zürih sigorta küresel ve yerel pazarlardaki müşterilerine hizmet sağlayan geniş ürün portföyüyle dikkat çeken bir sigorta şirketidir. Şirket, 170’ten fazla ülkede, ortalama 53 bin çalışanı ile hayat dışı ve hayat sigortası ürün ve hizmetlerinden oluşan geniş yelpazedeki ürünleri sizlere sunmaktadır.

Zürih sigorta müşterileri arasında bireyler, küçük işyerleri ile orta ve büyük ölçekli işletmeler, çok uluslu şirketler bulunmaktadır. 1872 yılında kurulan grubun genel merkezi İsviçre’de bulunmaktadır. Zürih Sigorta Grubu Ltd (ZURN) Holding Şirketi, İsviçre Menkul Kıymetler Borsası SIX Swiss Exchange’de kote edilmektedir.

QTCQX’te işlem gören birinci düzey American Depositary Receipt programına (ZURVY) dahil olmuştur. Zürih sigorta şirketi 2008 yılında TEB Sigorta’yı satın alarak Türkiye pazarına da girmiştir. Ortalama 500 milyon prim üretimi ve 1 milyonu aşkın müşterisi bulunan Zürih Sigorta, Türkiye Bankasürans piyasasının liderlerindendir.

Zürih Sigorta aynı zamanda çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Zürih Sigorta’nın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 250 75 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *