TEKNOSA müşteri hizmetleri │ çağrı merkezi │ iletişim numarası

Teknosa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 55 99

Türkiye’de kuruluş tarihi 2000 yılları olarak bilinen ve 2000 yılından bu yana ülke içi sunduğu teknoloji tarafındaki hizmetleriyle beraber, teknoloji marketi denilince akla ilk gelen markalardan biri de Teknosa’dır. Televizyondan beyaz eşyaya, bilgisayardan görüntü ve ses sistemlerine, kişisel bakım ürünlerinden hobi ürünlerine kadar birçok ürünü bulacağınız, bir teknoloji mağazasında olması gerek tüm cihazları ilk bulacağınız yerlerden biri de Teknosa’dır. Sabancı Holding tarafından yönetimi sağlanan Teknosa, günümüzde binlerce ürün yelpazesini tek bir mağaza çatısı altında sunabilen, binlerce şubeye sahip markalardan biridir.

Böylesine büyük bir ürün yelpazesine sahip olan markanın aynı anda arızalı ürünleri çıkması, internetten satışı sonucunda oluşan hatalar, soru ve sorunlara karşı operasyon merkezi olarak telefon ile destek hattı da bulunmaktadır. Teknosa müşteri hizmetleri telefon desteği ile beraber gereksinim duyduğunuz her noktada telefon görüşmesi yapabilir ve bilgi alabilir olacaksınız.

Teknosa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Teknosa’nın müşteri hizmetleri telefon numarasına her an her zaman ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki telefon numarasını tuşladıktan sonra, ürün hizmeti için 1, hediye çekleri için 2, diğer hizmetler hakkında görüşme için direkt 3’ü tuşlayıp müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanarak, Teknosa şubeleri hakkında şikayetlerinizi iletebilir, Teknosa şikayet hattına bağlanabilirsiniz. Teknosa şubelerinin adreslerini öğrenebilir, ürün stoğunu sorgulayabilirsiniz. 0850 222 55 99 bu numarayı aramanız yeterli olacaktır. Böylelikle ilgili menülere göre Teknosa müşteri hizmetleriyle görüşme yapabilir, bilgi, destek, öneri ya da şikayet için başvuruda bulunabilirsiniz.

Teknosa Müşteri Hizmetleri Posta Yolu – Yazışma Adresi Nedir?

Teknosa müşteri desteği için yazışma adresi ya da işlem merkez adresi aşağıdaki adres geçerlidir. Teknosa müşteri hizmetleri işlem merkezi sabah 07.30 – akşam 17.00’ye kadar destek veriyor. Bu sürelerde de bizzat giderek başvuruda da bulunabilir, birebir görüşme yapacağınız müşteri desteğini de görebilirsiniz.

Teknosa Müşteri Hizmetleri İşlem Merkez Adresi: Carrefoursa Plaza Cevizli Mahallesi Tugay Yolu Caddesi No:67 B Blok 34846 Maltepe/İSTANBUL

Teknosa Eposta ile İletişim Bilgileri Nedir?

Eğer telefon dışında eposta göndermek istediğiniz anlar olursa ve bu konuda Teknosa e-posta adresini merak ediyorsanız aşağıdaki e-posta adresini kullanabilirsiniz. Teknosa müşteri hizmetleri mail adresi ile birlikte her türlü sorun ve problemleri gidermek adına mail yoluyla başvuru yapabilirsiniz. Görüşmelerinizi yapacağınız Teknosa müşteri hizmetleri işlem merkezi ile beraber her türlü başvuru için ilgili mail adresini kullanabilirsiniz.

Teknosa Eposta Adresi Bilgisi: bilgilendirme@teknosa.com

TEKNOSA Facebook

TEKNOSA Twitter

TEKNOSA İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *