Webdenal Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Türkiye’de özellikle son yıllarda online alışveriş hizmeti sunan firmaların sayısında gözle görülür bir artış yaşanıyor. Kaliteli ve köklü e-ticaret siteleri ise rakipleri arasından sıyrılarak daha geniş kitlelere hizmet vermeye devam ediyor. Webdenal sitesi de bu siteler arasında yer alıyor. 2004 yılından beri Türkiye’de hizmet sunan online alışveriş sitesi Webdenal, 100 bini aşkın sıfır ürünün satışını yapmaktadır.

Ülkemizin en iyi online alışveriş siteleri arasında yer alan Webdenal kalite açısından ve zengin ürün çeşitliliği açısından pek çok kullanıcının dikkatini çekiyor. Webdenal’ın satışını üstlendiği ürün kategorileri arasında bilgisayar ve bileşenleri, telefon ve tabletler, elektrikli ev aletleri, güzellik, bakım, sağlık, yapı market, oto, ev, yaşam, elektronik, fotoğraf, ofis, kırtasiye, spor ve saat ürünleri yer alıyor.

Webdenal aynı zamanda çağrı merkezi ile de müşterilerine hizmet sunuyor. Çağrı merkezi aracılığıyla Webdenal üzerinden satın aldığınız ürünler hakkında bilgi alabilir, sipariş durumunuzu öğrenebilir ve üyeliğiniz hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. 0212 284 84 33 numarasını tuşlayarak istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Çağrı merkezini aradığınız zaman o günün yoğunluğuna göre kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcileri çağrılarınıza cevap verecektir.

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *