Fox TV Haber WhatsApp İhbar Hattı ve İletişim Telefon Numarası 2023

Fox Haber İhbar Hattı

FOX TV Haber WhatsApp İhbar Hattı telefon numarası üzerinden istek, şikayet ve ihbarlarınızı bildirebilirsiniz. 2023 Fox TV güncel WhatsApp numarası. Fox ana habere nasıl mesaj gönderilir ismail küçükkaya’nın whatsapp numarası fox tv irtibat no nedir nasıl ulaşabilirim?

Son zamanlarda insanlar yaşamış olduğu sıkıntıları, görmüş oldukları güzel şeyleri ve görmüş oldukları olayları kayıt altına almayı sıklıkla yapıyorlar. Çekmiş oldukları video veya resimler eğer haber niteliği taşıyor ise bunu haber kanallarında paylaşmak istiyorlar. Gelen ihbarlara da en çok yer veren TV kanallarından birisi de Fox TV’dir. Genellikle ana haber bültenlerinde vatandaşların yaşamış olduğu sıkıntılara yer veren Fox TV’ye genellikle şikayet bildirimleri yapılmakta. Fox Haber WhatsApp İhbar Hattına yapmış olduğunuz ihbarlar dikkate alınarak ana haber bültenlerinde yer verilmekte. Şuanda ülkemizde en çok ihbar gönderilen TV kanallarından olan Fox TV WhatsApp İhbar Hattı sayesinde vatandaşların sorunlarını dile getiriyor. Herhangi bir haber niteliği taşıyan yasal olarak resim, video vb. kaynak elinizde var ise Fox TV WhatsApp hattından göndererek daha fazla insanın görmesini sağlayabilirsiniz.

Televizyon programlarının haber kanallarına haber niteliğinde olan resim, video ve belgeleri ücretsiz olarak WhatsApp ihbar hattı sayesinde gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz mesajlar haber niteliği taşır ise televizyon kanallarının haber programları tarafından canlı olarak yayınlanabilir. Yapmanız gereken şey ise elinizde bulunan video, resim ve belge gibi haber niteliği taşıyan şeyleri WhatsApp uygulaması üzerinden göndermek.

FOX WHATSAPP İHBAR HATTI VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

FOX TV Selçuk Tepeli WhatsApp Numara

Fox TV ekranlarının yeni haber sunucusu olarak görev yapan Selçuk Tepeli, Fatih Portakal’dan sonra ana haber sunucusu olarak göreve başladı. Son olarak Habertürk TV’de Gün Başlıyor programında sunucu olarak görev yapan Selçuk Tepeli Eylül 2020 itibariyle Fox Ana Haber ekranlarında yerini alıyor. Bir zamanlar  Habertürk gazetesinde genel yayın yönetmenliği yapan Selçuk Tepeli’yi artık Fatih Portakal’ın yerine FOX TV ekranlarında görmeye devam edeceğiz. WhatsApp ihbar hattı üzerinden gönderilen haber niteliği taşıyan görüntüler zaman zaman FOX Tv ana haber bültenlerinde de yayınlanabilmekte.

Telefonunuza Fox TV iletişim numarasını kaydettikten sonra WhatsApp uygulamasına giriş yapın. Rehberinizi yeniledikten sonra rehbere eklemiş olduğunuz numara WhatsApp’da görünecektir. Buradan ihbar niteliğinde olan mesajlarınızı ücretsiz olarak iletebilirsiniz.

Fox Haber İhbar Hattı

Fox Haber istek hattı sayesinde şikayet, istek, öneri ve haber niteliği taşıyan belge, video veya resimlerin ana haber bülteninde paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Fox Tv ihbar hattı numaralarına göndereceğiniz bilgiler ekip tarafından değerlendirilerek uygun görülenler haber olarak yayınlanır.

FOX TV İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat İletişim

Hafta içi her sabah saat 08.00’da FOX TV’de Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya ile iletişim geçmek isteyenler için sosyal medya hesaplarını paylaşıyoruz. Fox Tv televizyon kanalının Çalar Saat adlı programının sunucusu İsmail Küçükkaya ile internet üzerinden iletişime geçmek isterseniz aşağıdaki sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz..

İsmail Küçükkaya Twitter Adresi: @kucukkayaismail
İsmail Küçükkaya Instagram Adresi: @ismailkucukkaya

Fox TV İletişim Biglileri

Fox TV internet sitesi: www.fox.com.tr
Fox TV Facebook: @foxtelevizyonu
Fox TV Twitter: @foxturkiye
Fox TV Instagram: @foxturkiye

FOX Haber WhatsApp İhbar Hattı Telefon Numarası 

FOX

Fox TV WhatsApp ihbar hattı numarası : 0 539 315 03 00. WhatsApp numarasınızı telefonunuzun rehberine kaydederek ihbar, istek veya şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Fox TV Telefon Numarası

0 (212) 414 90 00 (Numaralı telefon numarası ile Fox TV ile iletişime geçebilirsiniz. )

Was this helpful?

2 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 2 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *