Toptan Kavanoz – Alev Ticaret – SİNAN ALYAZ DOLANDIRICIDIR DİKKAT !

05435429202 numaralı Sinan ALYAZ ile görüştüm, parasını gönderdim. Ürünleri ertesi güne vereceğini söylemesine rağmen halen ürünlerimi göndermedi. Her aradığımızda ürünlerin yola çıktığını vs söyledi. Benim hem paramı hem zamanımı çaldı. Kendisi HIRSIZ’dır ve DOLANDIRICI’dır. Bu firmadan alışveriş yapmayın. Aşağıda şahsın bilgilerini paylaşıyor olacağım. Kendisinden de şikayetçiyim. Böyle durumlarda direk savcılığa gidiniz ve suç takip dosyası açtırınız. Meblağ düşük bile olsa böyle insanlara papuç bırakmayınız.

Arkadaşlar bu firma dolandırıcı. Siz de dahil binlerce kişiyi dolandırdılar. Bu kişi ve firma sizden ödemeyi alana kadar sizinle iletişim kurup Havale/Eft ile ödemeyi aldıktan sonra bir daha ulaşmanız mümkün değil. Şimdi bu aşamada yapmanız gerekenler: 1- Gönderim yaptığınız bankanın müşteri hizmetlerini arayıp “Toptan Kavanozcum Cam Tic. Ltd. Şti.” Hesap No: 667/6296668 IBAN: TR59 0006 2000 6670 0006 2966 68 Bu bilgiler ile yaşamış olduğunuz dolandırıcılığı, ürünlerin size gönderilmediğini, siz de dahil binlerce kişiyi dolandırdıklarını bankaya iletmek ve sizlere ürünün teslim edildiğine dair banka tarafından firmadan belge talep edilmesi üzerine işleminizi başlatın. (Muhtemelen banka tarafında sahte teslimat belgesi düzenleyip işlem yapacaklar, böylelikle suçları yalnızca dolandırıcılık değil evrakta sahtecilik suçu da olacak ve cezası hapis) 2- Size en yakın tüketici hakları mahkemesine başvuruda bulunun. 3- Size en yakın polis karakoluna gidip firma ve şahıs hakkında işlem başlatın. 4- Eğer ödeme tutarınız yüksek ise mutlaka İşlemlerinizi avukat aracılığıyla yapın, Lütfen bu işlemleri ödeme tutarınız az bile olsa ertelemeyin, bu firma ve kişiler aylardır siz de dahil olmak üzere binlerce insanı, işletmeyi dolandırdı ve dolandırmaya da devam ediyor. Sizden sonra başkalarının da mağdur olmaması için lütfen ama lütfen bu işlemleri yapın.

Arkadaşlar bu firma dolandırıcı. Ödemeyi aldıktan sonra bir süre sizi oyalıyorlar sonrasında bir daha ulaşmanız, iade almanız imkansız. Firma bu işlemi toptankavanoz.com, kavanozmarket.com, toptankavanozcum.com gibi farklı internet sitelerinden yapmakta. Eğer mağdur olduysanız hiç vakit kaybetmeden yapmanız gerekenler: Öncelikle ödeme yapmış olduğunu bankayı arayıp ödeme yaptığınızı ancak ürünleri teslim etmediklerini iletin. Banka işlem başlatacaktır. Sonrasında firmanın online ödeme için çalışmış olduğu sanalpos firmalarına şikayette bulunun. Banka hesap dökümünüzde veya firmanın ödeme ekranında hangi sanalpos ile çalıştıkları genelde yazmakta. Sürekli değiştiriyorlar bilginize. Genelde lyzico, Paytr, Vallet vb sanalpos firmaları ile çalışıyorlar. 3. Aşama size en yakın savcılığa veya polis karakoluna gidip firma ve firma sahibi hakkında işlem başlatın. Bu 3 maddeyi yapmanız haline paranızı muhtemelen geri alabilirsiniz. Not: Eğer ödeme tutarınız yüksek ise mutlaka avukat aracılığıyla işlem başlatın.

DOLANDIRICI FİRMA BİLGİLERİ

toptankavanoz.com, toptankavanozcum.com, kavanozmarket.com

HÜRRİYET MH.KURTULDU SOKAK NO:31 OSMANGAZİ/BURSA

Telefon:
0 543 5429202

Faks:
0224 221 85 45

HAKKIMIZDA

Toptan Kavanoz; cam kavanoz ve cam şişe temininde sektörün ihtiyaçlarını gidermek amacıyla  1968 yılında  Bursa’da kurulmuştur.  1988 yılına kadar  faaliyetlerine devam eden firmamız 1988 yılında Bursa Osmangazi Cumhuriyet Caddesinde yer alan kendi yerine taşınmış ve faaliyetlerine kendi yerinde devam etmektedir.

2021 yılının sonlarından itibaren de İzmir yolu üzerinde yeni yerinde faaliyetlerine sadece Toptan ve e-ticaret olarak devam etmektedir.

31 EKİM 2022 tarihinden itibaren Toptan Kavanozcum Cam Tic.Ltd.Şti ne bağlanarak yeni bir vizyon anlayışıyla satışlarına devam etmektedir

https://toptankavanoz.com/hakkimizda

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *