Ak Sigorta Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

AK Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 27 27

Türkiye’de Sabancı Holding bünyesinde sigorta şirketi olarak hizmet sunan AKSigorta AŞ, sigorta alanında 180 yıldan fazladır hizmet veren Belçika markası Ageas ile ortak bir şekilde hizmet vermektedir. Sigorta şirketi olan AKSigorta AŞ, bugün %31 hissesi Ageas markasına ait olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Aksigorta, ülkemizde ise 60 yıldan fazladır sigorta hizmetleriyle beraber şu anda pek çok alanda sigorta ürünü sunmaktadır. Onlarca farklı sigorta ürünleriyle beraber dünya standartlarında sizlerde sigorta hizmetlerinden yararlanabilir ve güvende kalacağınız şekilde hizmetleri kullanabilirsiniz.

AkSigorta’da Hangi Sigorta Ürünleri Var?

Sigorta ürünleri arasında pek çok ürünü bulabileceğiniz Aksigorta’da şu anda en popüler akla gelenler olarak Kasko sigortası, Trafik sigortası, Aksağlık sigortası, Tamamlayıcı sağlık sigortası, Tamamlayıcı trafik paketleri ve daha pek çok sigorta ürünleri mevcuttur. Herhangi bir sigorta ürünüyle ilgili görüşmek için sizlerde Aksigorta müşteri hizmetleri ile 444’lü telefon üzerinden iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

AKSigorta Whatsapp Bilgi Merkezi

Ak sigorta markasının aynı zamanda Whatsapp iletişim desteği de bulunmaktadır. Çağrı merkezi telefon numarası nasıl 444’lü ile başlıyorsa aynı numara sizlere Whatsapp desteği olarak da sunuluyor. Bu aşamada +90 4442727 nolu telefon numarasından ya da https://api.whatsapp.com/send/?phone=904442727&text=Merhaba&app_absent=0 adresine tıklayıp doğrudan Whatsapp desteğine dahil olabilirsiniz.

Hasar dosyası sorgulama ya da benzer konular hakkında bilgi almak, bilgi vermek ya da iletişimde olmak adına bu numarayı kullanabilirsiniz. Whatsapp’ın kolaylığı ve rahatlığı sayesinde bir nevi mailleşmek gibi süreç ilerletebilirsiniz.

AKSigorta Telefon Numarası: 444 27 27

AK Sigorta Anlaşmalı Kurumlar Hangileridir?

AkSigorta’ya ait tüm anlaşmalı kurum, servis ya da acente hakkında bilgi istiyorsanız bunun için https://www.aksigorta.com.tr/anlasmali-kurumlar bu adresi kullanabilirsiniz. Tabi bu adres öncesinde de telefonla irtibata geçmek için Ak Sigorta iletişim numarası ile birlikte istediğiniz şekilde acente bilgisi alabilir, anlaşmalı kurum ya da servislerin nerelerde olduğuyla ilgili de merak ettiğiniz pek çok şeyi sorabilirsiniz.

AkSigorta Hasar Dosyası Nasıl Görüntülenir?

Eğer var olan bir hasar dosyası kaydınızla ilgili bir bilgi almak istiyorsanız, bununla ilgili olarak https://www.aksigorta.com.tr/hasar-dosya-sorgula-2 adresini inceleyebilirsiniz. Burada hasar dosyası sorgulama ve görüntüleme bilgisi alarak, burada hasar sorgulama asistanı ile online şekilde iletişimde kalabilirsiniz. Bu asistan, basit bir yapay zekaya sahip olup sistem üzerinden ileteceğiniz dosya numarası ile beraber istediğiniz şekilde bilgi ve destek alabilirsiniz.

AkSigorta Sigorta Şirketinin Sosyal Medya Hesapları

Sigorta şirketlerine dair bilgi almanın dışında bazı sigorta ürünlerinden faydalandığınız bir markanın sosyal medya hesaplarını takip etmek isterseniz aşağıdaki hesapları takibe alabilirsiniz. Burada Facebook, Twitter ya da Instagram sosyal medya mecralarından hangisini en yoğun şekilde kullanıyorsanız birini siz de tercih edebilirsiniz:

AKSİGORTA Facebook

AKSİGORTA Twitter

AKSİGORTA İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *