Amazon Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Amazon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08503902153

Uygun fiyat ve hızlı teslimat denilince dünyada en büyük online alışveriş sitelerinden biri olan adres Amazon oluyor. Amazon, yakın zamanda Türkiye’de amazon.com.tr olarak açtığı internet sitesiyle beraber pek çok üründe geçerli ücretsiz kargo süreçlerinden aynı gün teslimat süreçlerine kadar pek çok açıdan avantajlı işlemler sağladı. Bununla beraber ücret iadelerinde kesintisiz ve koşulsuz iadeler, müşterilerini %100 oranla memnun bırakacak süreçlerde katkı sağlaması da her zaman onun 1 adım önde olmasına yardımcı oldu.

Amazon iletişim numarası

Amazon İletişim Numarası: 08503902153

Bugün dünyada en büyük şirketlerden biri olmasıyla beraber dünyanın en zengin iş adamı Jeff Bezos CEO’luğunda başarılara imza atmaktadır. 30 gün ücretsiz iade garantisiyle beraber tek tık ile hemen ödeme yapabiliyor ve alışverişlerinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Amazon’da ayakkabı, bahçe, bebek, bilgisayar başta olmak üzere tüm elektronik, ev ve yaşam, evcil hayvan, kişisel bakım ve kitap gibi pek çok ürünleri ana kategorilerden ulaşarak bulabilirsiniz. Bununla birlikte de pek çok kullanıcının seveceği bir süreç olarak ücretsiz kargo ile aynı gün teslimat gibi avantajlarda da yine ön planda oluyor. Amazon şirketi, bugün Microsoft, Apple, Facebook ve Google gibi şirketlerle birlikte ismi anılan en başarılı 5 şirket arasında kendi adını yazdırmayı başardığı gibi en büyük 5 şirketten de yine biridir. Olası tüm konularda Amazon müşteri hizmetleri ile dilediğini gibi görüşebilir, destek alabilirsiniz.

Amazon’da İade Süreci Nasıl İşliyor?

Eğer Amazon üzerinden bir ürün satın aldıysanız ve bunu iade etmek istiyorsanız birçok yer gibi pek dert edeceğiniz bir husus değil! Çünkü Amazon hem 30 gün boyunca iade garantisi sunuyor hem de müşterilerinin iade süreçlerinde de onları üzmeyecek pek çok şeyi de sizlere veriyor. Örneğin gönderim süreçlerinizde anlaşmalı kargo şirketiyle gönderim yaparsanız, diret olarak iade süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Eğer iade süreçleriniz kargo gönderim ücreti olan ve anlaşmalı olmayan bir kurum üzerinden yapılacaksa, bu urumda ücreti siz ödersiniz. Ancak kargo gönderim iadesi olarak hediye kartı şeklinde 4.50 TL’yi sizlere bakiyenize iade eder. Bu hediye kartını dilediğiniz her zaman herhangi bir ürün alırken kullanabilirsiniz. Bununla ilgili olarak Amazon iletişim numarası üzerinden yetkili birime ulaşarak destek alabilir ya da https://www.amazon.com.tr/gp/help/customer/display.html?nodeId=201824330 adresinden de iade süreçleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Amazon Müşteri İletişim Formu

İstediğiniz her zaman sizlerde Amazon’a ulaşabilirsiniz. Tüm merak ettiğiniz konular hakkında bilgi ve destek almak için www.amazon.com.tr/gp/help/customer/display.html?ie=UTF8&nodeId=202024860 adresini kullanabilirsiniz. Amazon şirketine ait posta adresi bilgileri de aşağıdaki gibidir.

Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi Posta Adresi: Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul

Ayrıca müşteri hesabınıza giriş yaptıktan sonra https://www.amazon.com.tr/contact-us adresinden de yine iletişimde olabilirsiniz ve görüşme sağlayabilirsiniz. Telefon desteğini kullanarak da isterseniz Amazon çağrı merkezi iletişim bilgileriyle müşteri destek hattıyla görüşme yapabilirsiniz.

Amazon E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Amazon Türkiye, aktif şekilde sosyal medya hesaplarını kullanarak en iyi şekilde operasyon süreçlerini de müşterilerinin memnun olacağı şekilde sürdürmektedir. Bu konu hakkında sizlerde istediğiniz her zaman aşağıdaki sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilirsiniz. Ek olarak e-posta adresi üzerinden de dilerseniz görüşebilir, bilgi alabilir ve her zaman soru – sorunlarınız hakkında da iletişimde kalabilirsiniz.

Amazon Eposta Adresiamazonturkey.retail@hs01.kep.tr

AMAZON Facebook

AMAZON Twitter

AMAZON İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *