Ankara Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Ankara Büyükşehir Belediyesi İletişim Numarası: 03125071000 / Alo 153

Türkiye’nin başkenti Ankara’ya ait tüm belediye süreçlerini yürüten kamu kurumu TC Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak bilinmektedir. Coğrafi konumu gereği Türkiye’nin en değerli topraklarından biri olan Ankara’da başkentin belediyesiyle ilgili tüm süreçlerinizde iletişim kurmak adına hem internet sitesini kullanabilir hem de istediğiniz şekilde telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

İnternet üzerinden iletişimde olmak için doğrudan ankara.bel.tr adresiyle birlikte iletişime geçerek, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin tüm aktivitelerinin, haberlerinin ve kente bakış menüsünden de detaylı şekilde Ankara hakkında büyük bir bölüme hitap edecek şekilde merak edilen bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca iletişim menüsünden de Ankara Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası ile direkt olarak çağrı merkezine ulaşabiliyorsunuz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Mavi Masa Nedir?

Her belediyenin olduğu gibi Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin de kendine ait bir çözüm merkezi, çağrı merkezi bulunmaktadır. Mavi Masa olarak tanımlanan ve Alo 153 olarak bilinen, 7 – 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz Ankara Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi üzerinden dilediğiniz her zaman bilgi ve destek alabilirsiniz.

Dilediğiniz her zaman iletişimde kalacağınız şekilde istek, öneri ve taleplerinizi paylaşabileceğiniz şekilde Mavi Masa ile görüşebilirsiniz. Burada pek çok sorunlarınıza ait şekilde istekleriniz veya önerilerinizi paylaşacağınız gibi yetkili kişilerle beraber direkt olarak herhangi bir olay yerine ait şikayetiniz varsa da iletebilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Şikayet Numarası: 03125071000

Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardım Kampanyaları Nelerdir?

Belediyelerin ekonomik sorun yaşayan vatandaşlara yönelik temel ihtiyaçlarını karşılamaları adına birbirinden farklı kampanyalar yürüttükleri bilinir. Bunlardan biri de sosyal yardım kampanyalarıdır. Bu konuda Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından da sosyal yardım başvurusu noktasında siz de internet sitesinden ya da 153 Beyaz Masa ile başvurularınızı yapabilirsiniz.

AW165133

Ayrıca Sosyal Yardım hakkında bilgi almak için sosyalyardimlar@ankara.bel.tr adresinden de istediğiniz her zaman doğrudan görüşebilir ve insanların zor şartlarda yaşam desteğini katkıda bulunmak adına belediyenin yürüttüğü plan çerçevesinde hizmet alabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi İletişim Telefon Numarası

Başkent’te yaşayan insanlar için belediye hizmetlerinin büyük bir önemi bulunur. Hem halk otobüsleri hem yollar hem de çeşitli belediyelere ait çalışma hizmetleriyle ilgili soru ve sorunlarınıza bağlı olarak bu konuda en iyi bilgiyi almak adına Mavi Masa üzerinden bilgi ve destek alabilirsiniz. Günümüz şartları içerisinde bu konuda 153 Mavi Masa’yı arayarak bilgi alabilir ve her zaman belediye hizmetleriyle ilgili sorularınızı yönelterek destek alabilirsiniz.

E-Beyan Ankara Büyükşehir Belediye İşlemleri Nasıl Yapılır?

E-beyan ile ilgili olarak tüm işlemlerinizi online yapabilmek adına Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait olarak Eportal üzerinden bu konuda bilgi alabilirsiniz. Bu konuda https://eportal.ankara.bel.tr adresi üzerinden pek çok konuda bilgi ve destek alabilirsiniz.

Online şekilde ilan reklam beyanı, makbuz dökümü, itfaiye önlem dökümü, online tahsilat vb. işlemlerinizin tamamını E-Belediye Portalı üzerinden yapabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa oluşturabilir ve destek alabilirsiniz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Sosyal Medya Hesapları

Siz de bir Başkentli olarak Ankara’da yaşıyorsanız ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait sosyal medya hesaplarını takip etmek isterseniz aşağıdaki 3 hesaptan istediğinizi takip edebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde takibe alabilir; duyuru, bilgi ya da çeşitli haberler hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Facebook

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Twitter

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *