Atiker Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

1970 yılında Mehmet Ali Atiker tarafından çelik sacdan sondaj teçhiz boruları üretmek üzere kurulan ufak bir işletme zaman içerisinde gelişerek büyümüştür. Atiker Metal A.Ş. üretim konusunu ilk etapta oto LPG tankları üretimine kaydırmıştır. Daha sonra Türkiye’deki ve dünyadaki yaşanan teknolojik gelişmeleri ve piyasaların taleplerini göz önüne alan firma LPG ve CNG yakıt sistemlerine birlikte yönelmeye karar vermiştir.

Atiker Şirketler grubu bünyesinde oto LPG/CNG yakıt sistemleri üretimi, tekstil, elektronik, ayakkabı, dış ticaret, pazarlama konularında faaliyet gösteren firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla dikkat çekmektedir. Dünya markası haline gelen Atiker, Konya’da 55.000 metrekarelik kapalı alana sahip olan üretim tesisinde 700’ü aşkın beyaz ve mavi yakalı personeliyle yüksek kaliteli ürünler üretmektedir.

Atiker Metal A.Ş. işletmeleri bünyesinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistem’leri etkin bir şekilde uygulanmaktadır.

Türk Patent Enstitüsü 2009 yılında Atiker markası “tanınmış marka” olarak kabul edilmiştir. Atiker çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 2 285 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *