Avansas Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

İşyerlerinde kullanım için ihtiyaç duyabileceğiniz farklı türdeki ürün seçenekleriyle dikkat çeken Avansas, aynı zamanda online alışveriş seçeneği sayesinde istediğiniz ürünlere kolay bir şekilde erişebilmenizi de sağlıyor. Farklı kategorilerde ürünler sunan Avansas kullanıcıların ihtiyaç duydukları her durumda tercih edebilecekleri özel ürünleri uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktadır.

Ofis kırtasiye ürünleri, kağıt ürünleri, temizlik, gıda ve mutfak, teknoloji, kartuş, toner, mobilya ve hırdavat üzerine ihtiyaç duyabileceğiniz ürün seçeneklerini sizlere sunan Avansas, online hizmetleriyle dikkat çeken firmalar arasına kısa süre içerisinde girmiştir. İşyerlerinde özellikle kullanılabilecek olan binlerce farklı ürün çeşidiyle dikkat çeken Avansas, herhangi bir sorun yaşamadan satın alım sürecini en güvenilir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Güvenilir alışveriş seçeneği sunan Avansas aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla da dikkat çekmektedir. Müşterilerinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde değerlendiren Avansas, geri dönüşler neticesinde hizmet kalitesini her geçen gün daha da fazla artırmaya başlamıştır. Geniş ürün yelpazesi ve müşterileriyle olan sıkı iletişimleriyle dikkat çeken Avansas çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır.

Avansas’ın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 444 20 22 numarasını tuşlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine bağlanarak marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *