Bisen Elektrik Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Çağımızın en önemli ihtiyaçları arasında yer alan elektriğin ev ve iş yerlerimize kadar gelmesinden sorumlu olan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar elektrik dağıtımı, satışı ve desteğinden sorumludur. Firmalar aynı zamanda bölgelere ve illere göre de farklı şekillerde ayrılmıştır.

Türkiye’de pek çok farklı elektrik firması hizmet sunmaktadır. Elektrik firmaları arasında bulunan Bisen Elektrik 1997 yılında kurulmuştur. Perakende olarak elektrik dağıtımı, satışı ve desteğinden sorumlu olan bir firmadır. Bisen Elektrik, Türkiye’de elektrik hizmeti sunmaktadır.

Türkiye elektrik enerjisi piyasasında serbest tüketici konumunda bulunan ticarethanelere, sanayi tesislerine ve meskenlere elektrik enerjisi satışı yapan Bisen, sınır ötesi elektrik ticareti yapma ve bölgesel bir oyuncu olunması hedefi kapsamında sınır ötesi iş fırsatlarını da sürekli olarak değerlendirmektedir.

Bisen Elektrik ile iletişim kurabileceğiniz 0212’li çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi numarası aracılığıyla Bisen Elektrik’te yer alan aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Arıza bildiriminde bulunabileceğiniz, kapanan elektrik hizmetinizin açılmasını talep edebileceğiniz ve güncel faturalarınız hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz çağrı merkezine 0212 344 0 212 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcilerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *