Bitmeyen Kartuş Perpa REZİLLİKTİR.

Arkadaşlar merhaba zamanında hp7740 bir cihaz aldım cihaz elime ulaştığında ekstra bir tank bağlantısı olmuş bana cihazı oradayken satan arkadaş cihazın tamamen orijinal olduğundan falan bahsetti. Gel zaman git zaman cihazın kartuşu bitti işte kâğıt sıkışması falan yapmaya başladı bizde aldık bunu hp yetkili servisine gönderdik adamlar bize dedi ki “siz buna ekstra tank bağlamışsınız o yüzden cihazınız garanti dışıdır ve toplam 1300₺ civarı” fatura çıkarttı. Bizde aldığımız yerin faturasını çıkartıp dedik kardeşim böyle böyle diyor yetkili servis nasıl olacak Mehmet Arslan diye bir adam açtı telefonu dedi gönderin bize biz yapıp gönderelim size. Bizde gönderdik yazıcıyı 800₺ civarında bir yazılım atmamız gerekiyor yazıcı internetten güncelleme alırsa böyle sorunlar çıkartır falan dedi. neyse dedik at ne olacaksa sorun çıkmasın (işini legal yapmıyor aksine atacağın yazılım neyse at diyoruz atıyor 800₺ para vermemize rağmen halen bizimle ilgilenmiyorlar.) arıyorum telefonla diyorum abi bilgisayar yazıcıyı görmüyor diyor hp yetkili servisini arayacaksın söyleyeceksin onlara onunla ben ilgilenemem diyor. Böyle karaktersiz insanlardan alışveriş yapmayın.

https://www.bitmeyenkartusperpa.com/ internet siteleri bu google’de yorumlarına da yazdım. Umarım bu şikayetim Google’de indexlenir de onların aratmalarında listelenir. Müşteriye saygı yok sevgi hiç yok… Hem orijinal ürün satıyoruz diye insanları kandırıyorlar hemde telefonla arayınca yardımcı olmak ağırlarına gidiyor. Karaktersizlikten başka bir şey değil…

HP Marka yazıcıya ekstra tank bağlayıp ürünü garanti dışı bırakmanız, ürün yazılım düzeltmesi diye 2000₺ liralık yazıcıya 800₺ ilave yazılım masraflı çıkarmanız ve yazıcıda oluşan sorunlar hakkında sizlerden yardım talep ettiğimizde hiç bir çözüm üretmeden. garanti dışı bırakılmış bir ürün ile bizi HP. servisi ile çıkmaza sokmanızın Ticaret ahlakına ters olduğunu düşünüyorum. Çalışanlarınızın, müşterilerinizle seviyesiz konuşmaları da hoş değil. Umarım firmanızdan alışveriş yapacak yeni müşterileriniz bu yazdıklarımı faydalı bulurlar.

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *