Borusan Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1944 yılında demir çelik tarım ürünleri ihracatı için kurulan Borusan, ilk yatırımlarını sanayi alanında bu yıllarda gerçekleştirdikten sonra 1958 yılında Boru Sanayii Anonim Şirketi kurulmuştur. Büyük çaplı ihracat faaliyetini 1969 yılında yapan Borusan ilk ihracatını Suriye’ye yapmıştır.

Suriye’ye yapılan ihracattan sonra şirket daha da büyümeye başlamıştır. 1972 yılında bütün alt şirketleri bünyesinde toplayan Borusan Holding’in kurulmasıysa sadece boru üretiminde değil, aynı zamanda depo hizmetleri, araç distribütörlüğü ve gümrükleme gibi alanlarda da hizmet vermeye başlamıştır.

2007 yılında yeni bir atılım gerçekleştiren Borusan, Maya Enerji Grubu’nun %70’sini satın almıştır. Enerji sektörüne de böylelikle giriş yapmış olan Borusan, dünya devi enerji şirketleriyle de enerji protokolleri imzalamıştır. Firmanın adı bu sayede dünya genelinde duyulmaya başlanmıştır.

Çevre kadın konularına da özel ilgi gösteren firma bu kapsamda dünya çapında sürdürülebilir çevre için imza atan firmalar arasında 3. sırada yer almaktadır. Borusan Holding’in aynı zamanda çağrı merkezi iletişim numarası da bulunmaktadır. Borusan ile iletişime geçmek isterseniz 0212 393 52 00 numarasını tuşlayabilirsiniz. Dilerseniz Borusan’ın resmi e-posta adresi üzerinden de müşteri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *