Bosch Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Bosch Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4446333

Almanya markalı beyaz eşya markaları arasında bilinen Bosch, beyaz eşya denilince ilk akla gelen markalarından biridir. Elektronik ve mühendislik firması olarak da tanımlanan, bu şekilde anılan marka bugün dünyanın en büyük beyaz eşya üreticilerinden biridir. Ev aletleri dünyasında ev işlerinizi daha da pratik hale getiren, kolaylaştırmasının yanı sıra günlük yaşamı güzelleştirmek için çok daha yenilikçi eşyaları kullanabileceğiniz ve tercih edeceğiniz Bosch ile birlikte birçok eşyalarınıza sahip olabilirsiniz.

1886 yıllarından bu yana Stuttgart, Almanya’da kurulmuş olan marka, bugün ev aletleri kategorisinde çamaşır makineleri, kurutma makineleri, davlumbaz ve ocakları, fırın çeşitleri, buzdolabı ve bulaşık makineleriyle ön plana çıkar. Satış öncesi ve sonrası destek için Bosch iletişim numarası üzerinden her zaman iletişime geçebilecek, bilgi ve destek alacağınız şekilde Bosch yetkilileriyle görüşebilir, her zaman iletişimde kalabilirsiniz.

Bosch Servis telefon numaraları

Alman marka Bosch, genelde Siemens ile birlikte kıyaslanır. Her ikisi de birbiriyle denk değerdeki kalitesiyle beraber ön planda olması, Türkiye’de üretim bandının olmasıyla beraber pek çok üretimini ve fabrika süreçlerini de yine ülkemizde sürdürmektedir. Türkiye’de üretim faaliyetlerini genişletmesiyle birlikte hem çok daha uygun fiyata hem de daha yenilikçi yapısıyla beraber üst kalitede yardımcı olmaktadır.

Bosch markası, tüketicilerinin her zaman görüşlerini merak eden, ülkemizde de teknik servis desteği konusunda geniş bir ağa sahip markalardan biri olurken bu markanın hızlı çağrı merkezi ile birlikte istediğiniz şekilde iletişimde kalabilirsiniz. Bunun için Bosch müşteri hizmetleri üzerinden istediğiniz her zaman hem teknik servis isteğinde bulunabilir hem de dilediğiniz gibi marka ile iletişimde olup, istek ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bosch Markası Ürünleri Nedir?

Evinizde bir Alman markası olan Bosch ev aletlerini kullanmak istediğinizde aşağıdaki kategorilerde pek çok ürünü bulabilir ve kullanabilirsiniz:

  • Buzdolabı ve derin dondurucu grubu
  • Çamaşır ve kurutma makineleri
  • Bulaşık makineleri
  • Pişirme grubu

Bosch ürünleriyle beraber evinize özel alışveriş deneyimi yaşayabilir ve online mağaza üzerinden istediğiniz gibi alışverişlerinizi yapabilirsiniz. İstediğiniz her zaman fiziksel mağazalar üzerinden de direkt ürünleri yerinde görüp deneyimleyip istediğiniz şekilde satın alabilirsiniz.

Tüm soru ve sorunlarınızda, merak ettiğiniz birçok konuda da Bosch çağrı merkezi ile 7-24 destek alabilir müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Tüm sorularınıza satış öncesinde alacağınız yanıtlar kadar satış sonrasında da yetkili servis bulabilir, destek alabilirsiniz.

Bosch mağazaları yetkili satıcıları size en yakın nerede? diye soruyorsanız eğer sizlerde https://www.bosch-home.com.tr/yetkili-saticilar adresinden istediğiniz gibi kolay ve hızlı şekilde Bosch yetkili satıcılarına ulaşabiliyorsunuz. Anında arama butonuyla beraber size en yakın şubelere göz atabilirsiniz.

Bosch Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bosch Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4446333

444’lü telefon numarasından Bosh çağrı merkezi, sizlere her zaman istediğiniz konularda ön bilgi ve destek verecek nitelikte olup her zaman için en iyi şekilde yardım ve destek alabilirsiniz. Bununla beraber yetkili servis, yetkili satıcı gibi çeşitli konularda da yardım ve bilgi almanız mümkündür.

Bosch’a dair tüm yardım, destek ve sık sorulan sorular hakkında bilgi almak için https://www.bosch-home.com.tr/musteri-hizmetleri/yardim-destek bu sayfayı kontrol edebilirsiniz. Burada tüm broşürler, sık sorulan sorular ve Bosch ürünlerine dair pek çok şeyi öğrenebilir, en iyi şekilde de bilgi alabilirsiniz.

Bosch İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Bosch mağazalarına gelmeden internet üzerinden sağlanan kampanyalar hakkında ne tür kampanyalar olduğunu öğrenmek, hızlı şekilde bilgi sahibi olmak için sosyal medyada takip edebilirsiniz. Teknik destek konusunda da aşağıdaki e-posta adresini kullanarak Bosch ile yazışabilir, resmi görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Bosch E-posta Adresi: Teknik.destek@tr.bosch.com

BOSCH Facebook

BOSCH İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *