Civil Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Civil, İstanbul’un Kartal ilçesinde 1996 yılında 0 ile 14 yaş arasındaki çocuklar için ürün üretmek üzere kurulmuştur. Market satışı şeklinde tekstil mağazası konseptiyle yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine en iyi şekilde yansıtan Civil, hesaplı alışveriş yapmak isteyenlerin tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

Civil Çocuk Dünyası internet adresiyle birlikte müşterilerine daha fazla ürün sunmaya başlayan Civil, kısa süre içerisinde Türkiye içerisinde 56 mağazaya ulaşmayı başarmıştır. Geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Civil, sezon içerisinde 650 markaya ait ortalama 32.000 modeli müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Markanın reyonları içerisinde hamile elbiseleri ve çocukların 14 yaşına kadar olan ihtiyaçlarını karşılayabilecek pek çok farklı tekstil ürünü yer almaktadır. Aynı zamanda markanın ürünleri arasında çocukların beslenme gereçleri ve taşıma gruplarıyla ilgili olan ürünler de yer almaktadır. Online satış hizmeti de sunan Civil markası çağrı merkezi hizmetiyle de müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Civil çağrı merkezini arayarak marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Civil çağrı merkezine bağlanmak için 444 12 31 numarasını tuşlayabilirsiniz. Avantajlı Civil ürünleriyle ilgili bilgi almak için de aynı çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *