Doğtaş çağrı merkezi telefon numarası bağlanma

DOĞTAŞ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08508003487

Doğtaş mobilya, “Ürünlerimizi, insanların yaşam alanlarında geçirdikleri zamanları güzelleştirmek için tasarlıyoruz.” mottosu ile her zaman en iyi ürünleri en doğru nitelikte üretmeyi hedefleyen bir marka olurken insanların hayatında en çok zaman geçirdikleri evlerinde, çok daha rahat, mutlu ve huzurlu bir zaman geçirmelerine olanak tanıyor.

Doğtaş mobilya, 1972 yılında kurulmuş bir mobilya markasıdır. Doğan Mobilya adı ile ilk olarak 80 metrekareye sahip bir atölyede, Çanakkale’de kurulmuştur. Her geçen gün büyüyen ve gelişen bir marka olmasıyla beraber dünya çapında yayılmaya başlamıştır. Bu süreçlerde ise Doğtaş AŞ olarak ismini değiştirerek kurumsallaşmanın ilk adımlarını da bu zamanlarda atmıştır.

Şirket, büyüme ve kurumsallaşma süreçlerinde de en iyi şekilde hız kesmeden devam ederek Türkiye’de geniş bir şubeleşme sürecine dahil olmuştur. Buna göre de pek çok bayisiyle beraber Türkiye’de birçok adreste hizmet veren Doğtaş Mobilya ile ilgili her konuda Doğtaş iletişim numarası kullanabilir, müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Doğtaş Mobilya Şubesi Sayısı Nedir?

Doğtaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası : 444 34 87

Doğtaş Mobilya’nın bugün 1300’den fazla çalışanı bulunmakta olup 200 farklı konsept mağazasıyla beraber mobilya sektöründe ismi ilk anılan, bilinen markalar arasındadır. Hem yurtiçi hem de yurtdışındaki 200’den fazla şubesiyle beraber dekorasyon ihtiyaçlarınızda, mobilyalarla ilgili tüm ihtiyaçlarda geniş bir ürün yelpazesiyle beraber sizlere hizmet sağlıyor.

Doğtaş mobilyanın ürünleri kumaş ve rengindeki tasarım inceliğiyle beraber her zaman modern kalıyor. Bu noktada sağlanan yaşam alanlarında dinlendirici etkisiyle beraber yılların verdiği uzmanlık alanlarıyla beraber 300 farklı kumaş, 35 farklı ahşap rengiyle gelişimlerini en iyi şekilde de sağlamış durumdadır.

Yaşam alanlarında hem tarz hem de uyumu bir arada görmek isteyenlerin markası Doğtaş Mobilya, her zaman isteyerek tercih edeceğiniz markalar arasındadır. Alışverişlerinizle ilgili olarak merak ettiğiniz satış öncesi veya sonrası konularda Doğtaş müşteri hizmetleri ile her an iletişimde kalabilir, bilgiyi ve desteği en iyi şekilde de alabilirsiniz.

Doğtaş Müşteri İletişim Formu

Markanın ünvanı Doğtaş Kelebek Mobilya San. ve Tic. A.Ş. olup Kelebek Mobilya’nın yan kuruluşu olarak belirtilmektedir. Bununla birlikte şu anda Türkiye’de merkez şubesi İstanbul’da olan Doğtaş Mobilya ile yaptığınız tüm alışveriş serüvenlerinizde de istek, öneri ya da memnuniyetsizliklerinizi dile getirmek adına aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. İster Doğtaş çağrı merkezi ile görüşebilir isterseniz de aşağıdaki adres ile anlık bildirim formunu doldurark da iletişimde olabilirsiniz.

Doğtaş İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.dogtaskelebek.com/iletisim

Doğtaş E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Her mobilya markası gibi Doğtaş Mobilya’da da dönem dönem çeşitli kampanya ve indirimler yapılıyor. Buna göre siz de özel indirimler ve kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız bunun için en doğru şekilde sosyal medyada da takibe alabilirsiniz. Aşağıdaki sosyal medya hesabı ya da e-posta hesabıyla iletişimde kalarak, indirim ve kampanyalar hakkında bilgilendirmeyi başarabilirsiniz. 

Doğtaş Eposta Adresiinfo@dogtas.com

DOĞTAŞ Facebook

DOĞTAŞ Twitter

DOĞTAŞ İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *