DS Damat Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

2002 yılından beri hizmet veren ve erkek giyimine yön veren markalar arasında yer alan DS Damat, kısa bir süre içerisinde büyümeyi başarmış olan markalardandır. Türkiye’de erkek giyim sektörünün önemli kısmını elinde bulunduran DS Damat, dikiş, kalıp ve özgün tasarımlarıyla kendi çizgisini yaratabilmiş markalar arasındadır. %100 y erli üretim erkek giyim ürünlerini satan DS Damat, erkek dünyasının farklı alanlardaki giyim ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Yüksek kalitedeki standartlarıyla dikkat çeken DS Damat, Türkiye’de toplam 128 mağazada erkek tüketicilere hizmet sunmaktadır. Hızla büyüyen şirket yapısıyla Türkiye’nin %100 yerli üretim ürünlerinin satışını uluslararası pazarda da gerçekleştiren DS Damat, 35 farklı ülkede mağazaya sahiptir.

Dünyanın en kaliteli erkek giyim markaları arasında yer almaya başlayan DS Damat’ın ürün yelpazesinde bulunan bütün parçalara ait üretim hatası, ürün sorunları gibi şikayetlerinizi iletebileceğiniz çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, görüş, şikayet ve önerilerinizi de müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. DS Damat çağrı merkezine bağlanmak için 0850 460 37 37 numarasını tuşlayabilir veya 444 63 23 numarasını da tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *