Dyson Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Dyson Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 03122957000

Son 20 – 25 yıl içerisinde kurulan İngiliz teknoloji şirketlerinden olan Dyson, James Dyson tarafından kurulmuştur. O günden bugünlere günümüz şartlarında elektrikli süpürge, el kurutma makineleri, çeşitli pervanesi olmayan türde fan modelleri ve ısıtıcı tasarlayan bir marka olarak onlarca ürün çeşitliliğine olarak bugün 50 farklı ülkede satışını gerçekleştirmektedir.

Dyson markası elektrikli ev aletleri başta olmak üzere birbirinden farklı pek çok ürünün günümüzde modern hali, gelişmiş haliyle bizleri tanıştırıyor. Markanın bugün 12 binden fazla çalışanı bulunmakta olup pek çok ürün çeşitliliği arasında en dikkat çekeni ise kablosuz süpürgeleri olmaktadır. Elbette bugün bu markayı kullanan pek çok Türkiye kullanıcısı olurken, oluşacak her türlü soru ve sorunda da Dyson iletişim numarası ile Türkiye destek hattına ulaşabilirsiniz.

Dyson ürün çeşitleri arasında kablosuz ve kablolu süpürgeler, saç kurutma makineleri, saç düzleştirici ürünler, aydınlatma çeşitleri ve hava temizleyici gibi birbirinden farklı birçok ürün çeşitliliği bulunuyor. Birkaç kategori içerisinde onlarca ürün çeşitliğine sahip Dyson, bugün Türkiye dahil dünyanın dört bir yanında dikkat çeken ürünleriyle beraber kullanıcı deneyimi konusunda da harikalar yaratıyor.

Dyson Türkiye Mağazası Var mı?

Dyson’ın Türkiye’de pek çok yerde mağazası bulunuyor. Bu mağazalar genellikle merkezi yerler olup Dyson Servis merkezi ve satış noktası olarak Alaşehir’de, İstinye Park AVM’de, Akasya AVM’de, Aqua Florya AVM’de, City’s Nişantaşı AVM’de, Emaar, Gordion AVM Ankara, Hilltown AVM ve daha pek çok Türkiye’deki büyük şehirlerde önemli satış noktaları bulunmaktadır.

Onlarca satış noktasında demo ürünlere göz atacağınız gibi aynı şekilde satış yetkilileri bölümünde servis merkezi olarak da kullanabilir ve destek alabilirsiniz. En iyi şekilde alacağınız destekle beraber tüm soru ve sorunlarınıza Dyson müşteri hizmetleri eşliğinde yanıt alabilirsiniz.

Dyson Whatsapp Desteği Telefon Numarası Nedir?

Eğer sorularınız varsa bu konuda Dyson müşteri hizmetleriyle hafta içi her gün saat 09.00 – 21.00 saatleri arasında her zaman görüşebilir, iletişimde olabilirsiniz. Merak ettiklerinizden olası tüm soru ve sorunlarınıza karşı her türlü destek alacağınız şekilde telefon desteğinden faydalanmanız mümkündür. Sayfada yer alan numara dışında ise aşağıdaki Whatsapp numarasıyla da destek alabilirsiniz.

Dyson Whatsapp telefon desteği için: https://api.whatsapp.com/send?phone=905380984267

Dyson Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0850 532 11 44

0850’li telefon numarasından da her zaman destek hattı olarak Dyson’a ulaşabilirsiniz. Dyson Servis Merkezi’ne gelmeden önce cihazlarınızla ilgili çalışmama sorunlarınızda doğrudan ulaşabilir, neler yapacağınıza dair bilgi alabilirsiniz. Arızalı ürünlerde kargo gönderimleri genellikle ücret ödemeniz gerekmemektedir. Ancak bunun çağrı merkezi eşliğinde organize edilmesi sizlere ekonomik koşullar noktasında yardımcı olacaktır.

Aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından da markanın kendi resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Birden fazla alımlarda özel indirimler, bazı özel günlere ait özel kampanyalar ya da çeşitli promosyonlara ait duyurulardan anında haberdar olabilirsiniz. Benzer şekilde de e-posta adresi yer alan Dyson çağrı merkezi ile iletişime geçmek istediğinizde, yazılı şekilde de iletişimde olabilirsiniz.

Dyson E-Posta Adresi: destek@dyson.com.tr

DYSON Facebook

DYSON Twitter

DYSON İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *