El Emeği Telefon ve WhatsApp İletişim Numarası

2017 Haziran ayından beri TRT1 ekranlarında yayınlanan televizyon programı El Emeği, her hafta cumartesi günü saat 09:00’da TRT1 ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır. Geniş bir izleyici kitlesine kısa bir süre içerisinde erişmeyi başarabilen program pek çok farklı kişiye hitap edebilmektedir.

El Emeği programının genel konsepti evini, ev dekorasyonunu yenilemek isteyen, maddi durumu yetersiz ancak evinin bakımdan geçmesini isteyen kişilere yardım etmektir. Dekorasyon konusunda fikir bulamayan kişiler de programa başvuruda bulunabilirler.

İşinde profesyonel olan iç mimar ve el emeği ustası hanımlar ile ev dekorasyonu belirlenirken eski eşyaların tadilatı da yapılır ve bambaşka bir görünüme sahip olunabilmesi için çalışılır. Türkiye’nin kanalı TRT1 ekranlarında sevilerek izlenen programa eşyalarınız eskiyse, yeterli maddi durumunuz olmadığını düşünüyorsanız ya da maddi durumunuz müsait fakat dekorasyon fikriniz yok ise katılabilirsiniz.

Katılan kişilere sadece yeni eşya almakla kalmayan El Emeği ekibi aynı zamanda elinizdeki eşyaları dönüştürebilmenin de yollarını sizlere aktarmaktadır. İşin uzmanı olan kişilerin profesyonel bir şekilde yaklaştığı programda başvurmak isterseniz 0530 311 59 22 numarasını tuşlayabilir ve aynı numaradan WhatsApp ekibine de ulaşabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *