ESET Antivirüs Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ödüllü antivirüs yazılımları arasında yer alan ESET zararlı virüsler, truva atları, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha pek çok farklı tehdidi anında belirlemektedir. 1992 yılında kurulan ESET günümüzde hala gelişimine devam etmektedir. Dünyadaki en iyi antivirüs yazılımları arasında gösterilen ESET, pek çok farklı antivirüs programına göre daha fazla ilgi görmektedir.

Programın kurulumu da son derece kolaydır. Programı indirdikten sonra karşınıza gelen ekranda yeni sürümü yükle seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Onay kutusuna onay verdikten sonra kurulum süreci otomatik olarak başlayacaktır. Lisans sözleşmesini de kaydettikten sonra ileri butonuna basmanız kurulumu sonlandıracaktır.

ESET antivirüs programından maksimum verimlilik elde etmek isterseniz programı sürekli olarak güncellemeniz tavsiye edilmektedir. Yeni tehditlere karşı önlem almak ve sisteminizi güvenilir bir hale getirmek isterseniz güncelleme işlemini asla atlamamanız gerekmektedir. ESET’in çağrı merkezi iletişim numaraları da bulunmaktadır.

Çağrı merkezine bağlanmak için 0850 221 37 38 numarasını tuşlayabilir veya ESET antivirüs Stratus çağrı merkezine bağlanmak için 0212 251 51 80 numarasını tuşlayabilirsiniz. Bu numaralar vasıtasıyla ESET ile ilgili yaşadığınız tüm sorulara cevap bulabilir ve marka ile ilgili aklınıza takılan sorulara da cevap bulabilirsiniz.

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *