Getir Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Getir Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 532 50 50

Türkiye’de kurulan en büyük değere sahip olan markalardan bir de Getir markasıdır. Ülkemizde online market uygulaması olarak yerini alan ve hiçbir yerde fiziksel market mağazası olmadan, motosiklet personelleriyle beraber 10 dakika içerisinde getirmeyi hedefleyen Getir, “Getir bir mutluluk” mottosu ile çok uygun fiyatlarda dakikalar içerisinde istediğiniz market alışverişlerinizi yapabiliyorsunuz.

İstanbul’da başlayan ve büyük bir şekilde şehirden şehirde yayılan özellikleriyle beraber bugün İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Kocaeli, Bodrum, Sakarya, Tekirdağ, Eskişehir, Yalova, Antalya, Adana, Mersin ve Düzce gibi toplamda 21 farklı şehirde 100’ün üzerinde deposuyla beraber hizmet vermeye devam etmektedir. Getir, online bir uygulama üzerinde online alışveriş vereceğiniz bir operasyon işlemektedir. Bu nedenle ihtimaller dahilinde de pek çok şey yaşayabilirsiniz. Bu konuda da Getir müşteri hizmetleri ile beraber güncel bir şekilde soru ve sorunlarınızı paylaşabilir, her zaman destek alabilirsiniz.

Getir İnternet Sitesi Var mı?

Web sitesi getir.com üzerinden giriş yapabilir ve alışverişlerinizi önceleri mobil uygulama ile yapabildiğiniz uygulamada artık kendi sitesi üzerinden de de siparişlerinizi hızlıca verebilirsiniz. Bu aşamada Getir, GetirYemek ve GetirBüyük ile her zaman en hızlı şekilde alışverişlerinizi sizin adınıza yapar.

Su ve içeceklerden fırına, meyve sebzelerden temel gıdaya, atıştırmalık ürünlerden dondurmaya, yiyeceklerden süt, kahvaltı, kişisel bakım, evcil hayvan, teknoloji ve giyime kadar pek çok ürünleri, temel gıdaları bulabilirsiniz. Sepete eklediğiniz ürünlerin tamamını çok hızlı şekilde sizlere getirmesi için hazırlanan sipariş hattında eksik bir ürün gelmesi, gecikmesi ya da benzer operasyon süreçlerinde Getir iletişim numarası ile beraber destek alabilir, bilgi ve destekten hızlı şekilde faydalanabilirsiniz.

Getir’i telefonunuza indirmek için App Store, Google Play ya da AppGalery ile uygulamayı ücretsiz indirebilir ve ücretsiz üye olabilirsiniz.

GetirYemek Nedir? Nasıl Çalışır?

Canınız hangi yemeği çektiyse ya da hangi yemeği yemek istiyorsanız binlerce restoran arasında seçimlerinizi yapar, haftanın herhangi bir gününde herhangi bir saatinde yüzlerce kampanya ve indirimden siz de faydalanarak yemeklerinizi çok uygun fiyatlarla söyleyebilirsiniz. Kredi kartı, kapıda ödeme ya da yemek kartlarıyla beraber hem hızlı hem de güvenli ödeme süreçlerinden faydalanabilirsiniz.

İster gece isterseniz de gündüz saatlerde kullanacağınız Getir uygulamasında dilediğiniz her zaman destek almak için de 0850’li telefon numarasıyla telefon desteğinden yararlanabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca arayabilir ve müşteri hizmetlerinden de çok rahat bir şekilde faydalanabilirsiniz. Gece- gündüz destek ve kullanma imkanından faydalanacağınız gibi anlık kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Getir Müşteri İletişim Formu

Siz de aşağıda yer alan iletişim formu ile birlikte Getir İletişim kullanabilir ve tüm konular hakkında da görüşlerinizi paylaşarak bilgi, destek alabilirsiniz. Bunun için her zaman telefonla değil yazılı olarak da iletişime geçebilirsiniz.

İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://getir.com/hakkimizda/iletisim/

Getir E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Getir internet sitesinde yazan tüm aktif kampanyalar dışında aşağıda yer alan sosyal medya hesaplarından da Getir’i takip edebilirsiniz. Getir kampanyalar ve Getir indirimleri ile birlikte istediğiniz her zaman en iyi kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Seveceğiniz tüm indirimler, hafta sonu indirimleri ve özel indirimlerle beraber siz de Getir, GetirYemek ve GetirBüyük indirimlerini yakalayın.

Getir Eposta Adresiinfo@getir.com

GETİR Facebook

GETİR Twitter

GETİR İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *