Gmail Hesabım Kapatıldı Nasıl Açabilirim?

Gmail hesabınıza giriş yapmak istediğiniz anda hesabınız devre dışı yazısıyla karşılaşıyorsanız bu durumu çözebilmek için bazı adımları takip etmeniz gerekebilir. Bu noktada ilk yapmanız gereken şey devre dışı bırakılan hesapları açma bölümüne ulaşmak olmalıdır. Bu yöntem sayesinde hesabınızı yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili bölüme geldiğiniz zaman Gmail hesabınızı doğru şekilde yazarak daha sonra iletişime geçilmesi gereken e-posta adresinizi yazın. Aktif olarak kullandığınız bir e-postayı iletişim alanına yazmanız daha yararlı olacaktır. Farklı e-posta sağlayıcılarından aldığınız mail adresini kullanmanız herhangi bir sorun yaratmamaktadır.

Bu işlemi yaptıktan sonra hesabınız ile ilgili bildirmek istediğiniz başka şeyler olursa ilgili formu doldurarak bildirimde bulunabilirsiniz. Özellikle bu alanda hesabınızın yeniden açılmasını istediğinizi bildirmeniz de işe yarayabilir. Bu sebeple, doğru bir açıklamada bulunarak bu bölümü boş geçemden tamamlamanız tavsiye edilmektedir.

Başvurunuzdan tam olarak emin olduktan sonra gönder yazısına tıklayarak kapatılan Gmail hesabınıza ait geri açma işlemini yapabilirsiniz. Google hesabınız tehdit, küfür ve ırkçılık gibi sebeplerden dolayı kapatıldıysa tekrar geri açılmamaktadır. Bu hatalardan dolayı çok fazla uyarı aldıysanız başvuru alanından hesabınızı tekrar açtırmak için talepte bulunsanız dahi hesabınız açılmayacaktır.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *