Güneş Sigorta Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

1957 yılında kurulan Güneş Sigorta, %100 Vakıfbank iştirakidir. Türkiye’de sigortacılık sektöründeki en önemli markalardan olan Güneş Sigorta, Vakıflar Bankası ve Toprak Mahsulleri Ofisi tarafından toplam 2.5 milyon TL’lik bir sermaye ile kurulmuştur. Bu tarihten itibaren Türkiye’nin en önemli sigortacılık kuruluşları arasında yer alan Güneş Sigorta, yüksek işlem hacmi ile ön plana çıkmaktadır.

Vakıfbank iştiraki olması sebebi ile Türkiye genelinde tüketicilere bankacılık finans hizmetleri sağlayan Güneş Sigorta, aynı zamanda yetkili acenteleri özelliğine de sahiptir. Böylelikle tüketicilerin en hızlı ve en kolay şekilde ürün ve hizmetlerine erişim sağlayabileceğiniz hizmet ağı en geniş sigortacılık şirketleri arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin öncü sigortacılık kuruluşları arasında bulunan Güneş Sigorta, Türkiye genelindeki toplam 9 bölge müdürlüğü, 7 finans bölge müdürlüğü ve 3 temsilciliği ile hizmet vermektedir. Türkiye’deki sigortacılık sektörünün gelişiminde önemli pay sahibi olan Güneş Sigorta markasının geniş ürün yelpazesi kurumsal ve bireysel tüketicilerin ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Müşteri hizmetleri numarası da bulunan Güneş Sigorta’nın çağrı merkezine 0850 222 19 57 numarası üzerinden erişebilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden marka ile ilgili istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *