Kahve Dünyası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Kahve Dünyası, Türkiye’nin en büyük kahve zincirleri arasında yer almaktadır. Türkiye’nin onlarca farklı ilinde kahve mağazaları ile hizmet sunan Kahve Dünyası, 2004 yılında ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açmıştır. Hızlı bir büyüme kaydeden Kahve Dünyası, yüksek günlük satış hacimlerine sahiptir.

Dünyaca ünlü rakiplerinin karşısında hızlı bir şekilde büyüyebilmeyi başaran Kahve Dünyası, tüketicilerin en fazla tercih ettiği zincirlerdendir. Maksimum seviyedeki müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan Kahve Dünyası, kaliteli hizmeti ile dikkat çekmektedir. Türkiye genelinde 34 farklı şehirdeki kahve mağazalarıyla faaliyet gösteren Kahve Dünyası, 2011 yılında sektöründeki gelişimini yurt dışı mağazasıyla taçlandırmıştır.

Uluslararası ölçekte kahve sektörüne başarılı bir giriş yapan Kahve Dünyası’nın yurt dışındaki ilk mağazası İngiltere’nin başkenti olan Londra’da açılmıştır. Türkiye ile birlikte dünya genelinde İngiltere, Suudi Arabistan, Romanya ve Kuveyt gibi ülkelerde de yer alan 180’i aşkın mağazasıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Satış noktalarıyla birlikte Kahve Dünyası markasının dünya genelinde toplam 450’yi aşkın noktada satış yaptığı bilinmektedir. Kahve Dünyası çağrı merkezi hizmeti de sunmaktadır. Kahve Dünyası’nın çağrı merkezine bağlanmak isterseniz 0850 393 70 70 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *