Koçtaş Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Koçtaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 209 50 50

Koç Grubuna bağlı olan pek çok şirketler arasında ismini alan ve buna göre kaliteli hizmetleriyle beraber en iyi şekilde destek alabileceğiniz Koçtaş, 1955 yılında kurulan ve yapı marketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdüren en eski şirketlerden biridir. Koç Topluluğunun ilk kurduğu şirketler arasında yerini alırken 1996 yılından öncesine kadar 1955 – 1996 yılları arasında tamamen yapı malzeme satan toptancı bir şirket olmuştur.

1996 yılı itibariyle inşaat alanının büyümesi, pek çok yapı malzemelerinin ihtiyacının artmasıyla beraber perakende satışlarına yönelik taleplerin de çoğalmasıyla beraber artışını sağlamış olan Koçtaş, bugün 3000’den fazla çalışanıyla birlikte hem internetten hem de fiziksel mağazalarıyla birlikte satış süreçlerine devam ediyor. Koçtaş müşteri hizmetleri ile birlikte bugün, en iyi şekilde yapı malzemelerini satan yapı marketlerinden biri olurken son derece şeffaf ve pratik bir şekilde alışveriş yapmanız açısından da geniş ve büyük mağazalarla beraber hizmet sunmaktadır.

Koçtaş iletişim

Koçtaş telefon Numarası: 0850 209 50 50

Müşterilerinden gelen geri dönüşlere hızlı bir şekilde dönüş yapan Koçtaş, internet üzerinden de ürün satışı yapmaktadır. Çağrı merkezini arayarak internet üzerinden verdiğiniz siparişler ile ilgili bilgi alabilir, istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Koçtaş çağrı merkezine bağlanmak için 0850 209 50 50 numarasını tuşlayabilirsiniz. Günün yoğunluğuna göre müşteri temsilcileri size hızlı bir şekilde geri dönüş yapacaktır.

Kuruluş tarihi itibariyle kurucusu Vehbi Koç olan Koçtaş’ın bugün pek çok alışveriş merkezlerinde, çeşitli adreslerde fiziksel mağazaları bulunmaktadır. Evinizi, bahçenizi ya da iş yerinizi geliştirmek istediğinizde yapı market ürünlerinden tutun da tüm tadilat süreçlerinde de pek çok ürünü bulabileceğiniz Koçtaş’ın ilk mağazası İzmir’de, Bornova’da açılmıştır.

Daha sonrasında da Antalya, Bodrum, İstanbul’da açılan Koçtaş mağazalarının ilerleyen süreçlerle beraber ortaklıklara imza atılması, fiziksel mağazalarının artması gibi süreçlerde genişlemiştir. Hem geniş bir mağaza zincirine sahip olması hem de yerel tedarik zinciri noktasında da bir numara olması sayesinde de Koçtaş iletişim numarası üzerinden her zaman yetkililerle görüşebiliyorsunuz. Bu anlamda hem Koçtaş hem de Koçtaş Fix olmak üzere 2 marka için 50’den fazla mağazasıyla alışveriş tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

Koçtaş Müşteri İletişim Formu

Talep, öneri, istek, şikayetler ya da benzer pek çok konuda satın aldığınız ürünlerle ilgili görüşmek istediğinizde her an siz de aşağıda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bu iletişim formu üzerinden direkt iletişimde kalacağınız gibi sormak istediğiniz pek çok konu hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Koçtaş İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.koctas.com.tr/commercial/add-support-ticket?type=communication

Koçtaş Yapı Market Posta Adresi: Taşdelen Mahallesi, Sırrı Çelik Bulvarı No:5 34788 Çekmeköy – İSTANBUL

Koçtaş Sosyal Medya Adresleri

Tüm sosyal medya hesaplarında çeşitli markaları takip edebileceğiniz gibi Koçtaş’ta bu markalardan biridir. İstediğiniz her zaman kaliteli ürün alımı noktasında evinizde mobilya, bahçe, balkon, ısıtma sistemleri, banyo, mutfak, dekorasyon ve pek çok aydınlatma ürünleriyle beraber yenilikçi davranmak istediğinizde her zaman Koçtaş mağazalarından faydalanabilirsiniz. Bunun için haftanın fırsat ürünleri, indirimler ve kampanyalar hakkında da hızlıca sosyal medyadan haberdar olabilirsiniz.

KOÇTAŞ Facebook

KOÇTAŞ Twitter

KOÇTAŞ İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *