Monster Notebook Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

Monster Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 255 1111

2000’li yılların başında kurulan Monster Notebook şirketi, pek çok kişinin bilmediği fakat Türk markalı bir şirkettir. Günümüzde ürettikleri diz üstü bilgisayar modelleriyle beraber bugün, dünyada sayılı markalardan biridir. Kurucusu ismi İlhan Yılmaz, şirketin kurucusu olduğu gibi hala CEO’sudur. Dünyada pek çok yerde satışı olan, oyun bilgisayarı ya da bir diğer deyişle gaming bilgisayar denilince ilk akla gelenlerden biri de Monster oluyor.

Günümüz şartları içerisinde olaı tüm konularda şirketin Türkiye konumlu olmasıyla beraber çok iyi bir destekten de faydalanabiliyorsunuz. Bu anlamda Monster müşteri hizmetleri ile beraber her zaman görüşebilir ve iletişimde kalarak, Türkçe destekten faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte hiçbir şekilde çağrı merkezine ulaşamama gibi sorununuz dahi olmadan rahatlıkla tüm sorularınızı, sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.

Laptoplar konusunda ABRA serisi, TULPAR, SEMRUK, MARKUT ve HUMA serileriyle beraber birçok laptop çeşitleriyle beraber bugün laptop pazarında ön planda olan, aranan markalardan biridir. ABRA, TULPAR ve SEMRUK serileri oyun bilgisayarları konusunda en iyileri olup ön planda olan bilgisayarlardır.

Monster Bilgisayar almak istediğinizde elbette sadece oyun bilgisayarı değil iş bilgisayarları da alabilirsiniz. Huma serisi genel olarak iş bilgisayarı olarak tercih ediliyor. Monster markasının tüm modelleriyle beraber olası istemediğiniz ya da pek de planladığınız gibi gitmeyen bir durum olduğunda her zaman Monster iletişim numarası ile birlikte destek alabilir, çözüm önerilerini dinleyebilirsiniz. En iyi şekilde destek alacağınız 444’lü numara üzerinden çağrı merkezi yetkilileriyle görüşebilir, teknik destek konusunda da yönlendirecekleri veya randevu oluşturacakları şekilde de çözüm odaklı konulara yaklaşımlarını görebilirsiniz.

Monster Satış Sonrası Teknik Destek Nasıl İlerliyor?

Eğer Monster notebook alıyorsanız, özelleştirilebilir bilgisayar seçenekleriyle beraber harika bir kişisel bilgisayara sizlerde sahip olabilirsiniz. Ön yüzünde bulunan pek çok etiketleriyle beraber kişiselleştirmek sizin elinizde olacaktır. Satış sonrası destek ve garanti süreçlerinde Fokus Bilgisayar sizlere destek sağlamaktadır. Ürünle ilgili tüm sorunlarınızda Aras Kargo ile birlikte ücret ödemeden Fokus Servis’e gönderebiliyorsunuz.

Bilgisayar, teknik servise ulaştıktan sonra 1 ile 7 gün arasında onarım sağlanma süreci devreye giriyor. Bu süre zarfında da özel bir parça gerekmiyorsa eğer yine ücretsiz olarak kargo süreçleriniz tamamlanıyor ve sizlere geri gönderim işlemleri Fokus Teknik tarafından sağlanıyor. Bu ve benzer süreçlerde de Monster çağrı merkezi ile her zaman iletişimde kalabilir, gönderdiğiniz bilgisayarda son durum nedir her zaman öğrenebilirsiniz.

Monster İletişim Formu Adresi Nedir?

Monster Bilgisayar ile birlikte satın almak istediğiniz oyun bilgisayarlarından oyuncu ekipmanlarına kadar tüm cihazlarınızı topladıktan sonra teknik destek almak istediğinizde ya da görüşleriniz, önerileriniz hakkında birebir görüşeceğiniz durumlarda direkt olarak siz de aşağıdaki iletişim formunu doldurarak her zaman iletişimde olabilirsiniz.

Monster İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.monsternotebook.com.tr/mesaj/mesaj_gonder.aspx

Monster E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda bulunan email adresiyle de dilediğiniz her zaman satın aldığınız ürün model, seri no ve iletişim bilgilerinizi bırakarak da e-posta ile görüşebilir ve taleplerinizi bildirebilirsiniz. Teknik destek almak istediğiniz her konuda yardımcı olacak olan Monster Notebook destek ekibiyle görüşebilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz.

Monster Eposta Adresidestek@monsternotebook.com.tr

Ayrıca tüm sosyal medya hesaplarını takip etmek için yine aşağıdaki hesaplardan dilediğinizi takibe alabilirsiniz. Merak ettiğiniz her zaman takibinizi yaparken; tüm duyuru, kampanya ve çeşitli indirimlerin de duyurusunu kaçırmadan kampanyayı gerçekleştirirsiniz.

MONSTER Facebook

MONSTER Twitter

MONSTER İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *