Müge Anlı WhatsApp ve Telefon Numarası

7’den 70’e herkesin takip ettiği ve sabah kuşağının en beğenilen programı olan Müge Anlı ile Tatlı Sert, 2008 yılından beri devam eden bir programdır. Sabah 10:00 itibariyle izleyenleriyle buluşan programa Müge Anlı telefon numarası ve WhatsApp hattı üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Müge Anlı WhatsApp ve Telefon Numarası

Müge Anlı ile Tatlı Sert İletişim Numaraları

Magazin programları ile tanınan Müge Anlı’nın ATV kanalına transfer olması ile başlayan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yapımcılığı ve sunuculuğu Müge Anlı tarafından üstlenmektedir. Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kılan ve sabah kuşağının en sevilen programları arasında gösterilen programa isteyen herkes başvurabilmektedir.

Program içerisinde genellikle kayıp kişilerin aileleri yer almaktadır. Kaybolan kişilerin bulunmaya çalışıldığı programda faili meçhul cinayetler de masaya yatırılmaktadır. Gizemli olaylar, ailesini bulamayan kişiler ve yardıma muhtaç olan kişiler de programa konuk olarak katılabilmektedir.

Müge Anlı WhatsApp Numarası

Müge Anlı, programını Türkiye’nin ünlü ve başarılı psikiyatristlerinden olan Prof. Dr. Arif Verimli ve tanınmış başarılı avukatlardan olan Rahmi Özkan ile birlikte sunmaktadır. Uzmanlar, şüphelilerin ifadelerine göre profesyonel yorumlar yaparak üzerinde durulması gereken özel detayları ortaya çıkartmaktadır. Müge Anlı’nın ise olayları çözüme kavuşturabilme, kayıp kişileri bulma ve faili meçhul cinayetlerin faillerini bulabilme özellikleri programda dikkat çekmektedir.

Müge Anlı telefon numarası üzerinden olaylar ile ilgili bildikleriniz de anlatarak olayların çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Müge Anlı WhatsApp ihbar hattı için 0535 365 52 52 numarasını tuşlayabilir çağrı merkezi ve iletişim için ise 0212 354 44 25 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezi ve WhatsApp hattını kullanarak programa katılabilmek veya olayların çözülmesine yardımcı olabilmek için Müge Anlı Whatsapp İhbar Hattı’nı kullanabilirsiniz.

Müge Anlı Telefon ve İhbar Hattı Direk Bağlanma

MÜGE ANLI İLETİŞİM

Türkiye genelinde sabah programları arasında en çok izleyiciye ulaşan program şüphesiz Müge Anlı’nın sunuculuğunu yaptığı Tatlı Sert programı. Anlı, bugüne kadar yüzlerce kez kaybolmuş insanı bulmayı başardı. Programı izlediğiniz sırada kayıp olduğu bildirilen kişi hakkında bir bilginiz varsa ve paylaşmak istiyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Her ne kadar pandemi döneminde, doktorlar hakkında söylediği cümlelerle sağlık camiasını karşısına almış olsa da, Müge Anlı kendisine ulaşan sevenlerine yardım etmeye devam etmekte.

Müge Anlı iletişim numarasını arayarak, Müge Anlı Tatlı Sert programına katılma talebinizi iletebilirsiniz örneğin bir yakınınız kayboldu ve bulamıyorsunuz, yardıma ihtiyacınız var ve onun bulunmasını istiyorsunuz. Müge Anlı Tatlı Sert Programına bağlanabilmek için programın ihbar numaralarını kullanabilirsiniz. Yayınlandığı ilk günden beri birbirinden ilginç anlara şahit olduğumuz program, kayıpları bulmaya devam ediyor. Eğer elinizde olaylara destek sağlayabilecek bir resim veya video yer alıyorsa Whatsapp hattını kullanmanız gerektiğini unutmayın. Bunun için ise Müge Anlı whatsapp ihbar hattına ulaşmanız gerekmekte. Aşağıdaki linke tıklayarak Müge Anlı Whatsapp numarasına ulaşabilirsiniz.

Müge Anlıya Nasıl Ulaşırım

Müge anlı telefon numarasını arayarak, kayıp yakınlarınız hakkında programa katılma talebinizi iletebilirsiniz. Bunun için aşağıda belirtilen Atv Müge Anlı iletişim numaralarını veya Canlı yayın numarasını arayabilirsiniz.

Müge Anlı Telefon İhbar Hattı ve Programa Katılma Başvuru Hattı Direk Bağlanmak İçin;

0212 354 44 25
0212 354 44 26

Müge Anlı Canlı Yayın Hattı Direk Bağlanma;

0212 639 42 63
0212 639 50 17

Müge Anlı, Whatsapp İhbar Hattına Direk Bağlanma;

0535 365 52 52

Was this helpful?

2 / 1

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *