N11 MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08503330011

Türkiye’nin son yıllarda yükselen e-ticaret dünyasına eğilimi ile birlikte 2013 yılında kurulan ve son 8 yıl içerisinde internet aracılığıyla e-ticaret platformu olarak en yüksek satış hizmeti sağlayan açık Pazar platformu N11.com, bugün 2018 verilerine göre 13 milyon civarı üyesi bulunan platformlardan biridir. İnternet üzerinden alışveriş imkanını sizlere sunan N11.com ile birlikte bir e-ticaret platformunda alıcı ile satıcının buluşturulması imkânı sunuluyor.

N11 Marka Sahibi Kim?

N11, çıktığı ilk senelerde çok konuşulurken aynı döneme ait Trendyol ve Gittgidiyor gibi markalar yükselişte olduğundan söz edilebilir. N11 ise yeni bir marka olmasıyla beraber 2013 yılında Doğuş Planet markası altında, Doğuş Grubunun markası olarak piyasaya sürülmüştür. Doğuş Grubu, bugün pek çok alanda sağladığı hizmetleriyle beraber büyük imkanlara sahip ve çok büyük yatırımlarıyla beraber e-ticaret dünyasında da başarılı bir yere imza atmayı N11.com ile sağladı.

N11 Destek ve Yardım Nasıl Alınır?

Alışverişlerinizi güvenle yapabileceğiniz bir platform olarak bahsedilebilir N11.com ile birlikte siparişlerinizi tamamlarken ödemenizi de gerçekleştirerek ürünün satıcı tarafından size kargo edilmesini beklersiniz. Bu tip durumlarda N11.com müşteri hizmetleri ile pek sık görüşmeseniz de olası bir aksilik, soru veya sorunlarda iletişimde olmak için sayfada yer alan 0850’li telefon numarasını kullanabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca https://www.n11.com/destek-merkezi adresinde yer alan Destek Merkezi’nde de direkt olarak iptal, iade değişim kategorisinden tutun da kargo ve teslimatlar, üyelik soru ve sorunlarından kupon veya kampanyalara kadar pek çok merak ettiğiniz sorulara ait yanıtları anında bulabilirsiniz.

N11 Mağaza Sahipleri Destek Merkezi Var mı?

N11’de hem mağaza açan hem de Pazar yeri olarak buraya gelip alışveriş yapan 2 grup bulunmaktadır. Mağaza sahipleri, direkt olarak N11’de ürünlerini sergileyen ve satan kişiler olurken onlara ait destek merkezi ise https://magazadestek.n11.com adresi olarak bulunur.

N11’de Neler Satılıyor?

Türkiye’de arayıp da bulmak isteyeceğiniz her ürünü direkt olarak bir e-ticaret platformu olarak bildiğimiz N11’de bulabilirsiniz. Üyelerine özel kampanya ve kuponlarla beraber Pazar yerinde ürünlerini listeleyen herkese indirimli alışveriş imkânı sunan N11, en iyi şekilde sizlere imkanlar sunar. Güneş gözlüğünden tutun da kablosuz kulaklıklara, akıllı saatten klimaya, tıraş makinesinden bisiklet satın almaya kadar pek çok kategori ve ürün çeşitliliğinde N11’de güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

N11 Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08503330011

İnternet alışverişlerinde en büyük risklerden biri de satın aldığınız ürünün gelmemesi, bozuk ya da hatalı gelmesi ya da tamamen hatalı gelmesiyle alakalıdır. Bu tip durumda mağaza ile iletişime geçme dışında aracı Pazar yerlerindeki yetkililerle de görüşebilir, iletişimde kalıp sorunlarınıza çare bulabilirsiniz.

n11 müşteri hizmetlerine ulaşmak için aramanız gereken numara 0850 333 00 11 dir. n11 çağrı merkezi hafta içi sabah 10 akşam 8 arası hizmet vermektedir.

Bu numarayı aradığınızda ;

“N11.com a hoşgeldiniz. E-ticarette bir ilk 7 gün  24 saat web chat hizmeti n11.com da. Çağrı merkezinden ulaşabileceğiniz tüm bilgi ve işlemler için web sitemiz, mobil web ve mobil uygulamada bulunan canlı destek ile daha hızlı  hizmet alabilirsiniz. Mesajı sizi karşılamaktadır.”

Hafta içi sabah 10:00 akşam 8:00 arası yani müşteri temsilcisine bağlanabileceğiniz saatler arasında aradığınızda ‘Çağrı mekrkezimiz üzerinden destek alabilmeniz için sipariş kodunuzu tuşlamanız gerekmektedir. 2 ile başlayan 11 haneli sipariş kodunuzu giriniz ‘ mesajı gelir. Bu yüzden hattı aramadan sipariş kodunuzu hazırlamanız size zaman kazandıracaktır. Sipariş kodunuz girdikten sonra müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra, N11 satış iptaliN11 kargo takibiN11 satıcı iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz aldığınız N11 ürün iadesini bu iletişim kanalından yapabilirsiniz. Hafta sonu veya hafta içi çalışma saatlerinde müşteri hizmetlerine maalesef ulaşamazsınız. web chat hizmetinden faydalanmanız önerilmekte. web chat hizmetinde de gerçek müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

N11 Mağaza Açmak Kolay mı?

Mağaza açmak istediğinizde telefon ile N11 iletişim numarası üzerinden mağaza ile görüşebilir ve bilgi alabilirsiniz. Bu konuda telefondan destek alacağınız gibi internet sitesinde mağaza yardım merkezinden, yeni mağaza rehberi gibi pek çok kategoriye sahip mağaza girişi kısmından detaylara ulaşabilirsiniz.

Mağaza Girişi: https://so.n11.com/

N11 Mobil Uygulaması Var mı?

N11, bugün Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından biridir. Mobilden bağlantı yapmanın yanı sıra AppStore, Google Play ya da AppGallery ile birlikte N11 uygulamalarına ulaşarak, daha pratik ve kolay şekilde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

N11 WEB YARDIM MERKEZİ

N11 web yardım merkezine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://www.n11.com/destek-merkezi

Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza şu başlıklarda yardım alabileceğiniz bir sayfa çıkmaktadır:

            İptal, iade, değişim, kargo, teslimat, ürün, mağaza, ödeme, kupon, kampanya, üyelik

N11 HAKKINDA

2013 yılında Doğuş planet bünyesinde kurulmuş e-ticaret markasıdır.     

N11.com da bulabileceğiniz ürünlerin yelpazesi oldukça geniştir. Müşterilerine tekstilden  elektroniğe kadar pek çok ürün seçeneği sunar.

Doğuş Planet Mersis No: 0309034533200013

Maslak Vergi Dairesi – Vergi No: 3090345332

Ticaret Sicil No: 824 112

N11 İletişim E-Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Aşağıda yer alan N11 sosyal medya hesaplarını takibe alarak iletişimde olabilir ve güvenli alışverişin yanı sıra kampanya, indirim veya özel olarak takip ettiğiniz günler varsa bunların takibini yapabilirsiniz. N11 iletişim eposta adresi ise aşağıdaki e-mail adresi olup dilediğiniz her zaman iletişimde olabilirsiniz.

N11 E-posta Adresi: dogusplanet@hs01.kep.tr

N11 Facebook

N11 Twitter

N11 İnstagram

N11 ADRES BİLGİLERİ

n11.com’un adres bilgileri şu şekildedir:

Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. 4B
Sarıyer / İSTANBUL 34396

N11 E-POSTA ADRESİ:

N11 ‘’ e-mail atabileceğiniz e-posta adresi şu şekildedir:

dogusplanet@hs01.kep.tr 

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *