Renkli Sayfalar Çağrı Merkezine Direk Bağlanma

2016 yılından beri Kanal D ekranlarında sabah kuşağında yayında olan program Renkli Sayfalar, gündemden düşmeyen magazin haberleri, güzellik haberleri ve yaşam haberleriyle ilgi çekiyor. Keyifli bir sabah kuşağı programı olan Renkli Sayfalar her yaştan kişiye hitap edebilecek program akışıyla da dikkat çekmektedir.

Hafta içi her gün saat 11:00’de yayınlanan Renkli Sayfalar programının sunucuları Şube Zeybek ile Lerzan Mutlu’dur. Programa her gün konuk olarak katılan uzmanlar ve ünlü sanatçılar da bulunmaktadır. Gündelik haberler ve konuları ile keyifli bir sohbet sunan programı izleyen seyirci kitlesi ise bir hayli yüksektir.

Eğlenceli konuklarıyla gündemdeki haberleri yorumlayan ve uzmanlarla farklı konulara da giriş yapan Renkli Sayfalar izlerken sürekli değişen konular sayesinde izleyenler farklı konular üzerinde de bilgi sahibi olabilmektedir.

Renkli Sayfalar programının herhangi bir çağrı merkezi iletişim numarası bulunmamaktadır. Renkli Sayfalar programının aktif olarak kullanılan resmi e-posta adresi üzerinden yetkili kişiler ile iletişime geçilebilmektedir. E-posta adresi vasıtasıyla istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi yetkili kişilere iletebilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *