Shell Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Shell Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 4442020

Royal Dutch Shell markası, yaygın haliyle sadece SHELL olarak bilinen marka, İngiltere’de kurulan şirketlerden biridir. Shell markasıyla bugün benzin, akaryakıt veya LPG alımlarında kalitesi, güveni en iyi şekilde veriyor olması sayesinde Türkiye’nin dört bir yanında doğru bir benzin istasyonunda olduğunuzu hissediyorsunuz. Bu hissiyatı veren markanın kuruluşu İngiltere olup bugün genel merkez ise Hollanda’da bulunmaktadır.

2021 yılı verilerine dayanarak paylaşmak gerekirse Shell markasının tüm dünyadaki çalışan sayısı 86 binin üzerindedir. Bu sayı ile sahada ve geri planda çalışan binlerce insan olduğu göstergesi olan akaryakıt istasyonlarının yönetimi de bu sayede gerçekleştirilir.

Shell markasının iş alanlarının temelinde petrol ve doğalgaz bulunur. Petrol veya gazın aranmasında ve üretiminde hizmet veren, aynı şekilde rafine edilerek pazarlama süreçlerine de dahil olarak satışını gerçekleştiren, uluslararası enerji şirketlerinden biri olarak kendini tanıtır. Markaya ait birebir görüşme ya da temsilci ile görüşmek istediğinizde Shell müşteri hizmetleri ile beraber telefon üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

çağrı merkezi numarası4442020
e-posta adresishellturkiyeik@shell.com
yardım sayfasıhttps://www.shell.com.tr/hakkimizda/contact-us/customer-service.html
hızlıca müşteri hizmetine bağlanmaMesai saatleri içerisinde arayıp 4 e bastığınızda müşteri hizmetlerine bağlanırsınız.
zorluk1/10
süreTahmini bekleme süreniz 1 dk.
çağrı merkezi çalışma saatleriHafta içi 08:00-20:00 ve Cumartesi günleri 09:00-19:00 arasında hizmet vermektedir.
genel merkez adresShell Petrol A.Ş. Karamancılar İş Merkezi Gülbahar Mah. Salih Tozan Sok. No: 18 B Blok Esentepe Şişli, İstanbul 34394 Tel: +90 212 376 00 00 Faks:+90 212 376 06 00

shell çağrı merkezi kısa bilgi

Shell ClubSmart Ne İşe Yarar?

Shell ClubSmart ile bedava yakıt sahibi olmak ister misiniz? Her 500 Smart Puanda 5 TL’lik hediye yakıt alabileceğiniz bu kart ile hesabınızı oluşturarak puanları toplar, avantajlı Shell Club Smart avantajlarından da hızlıca faydalanabilirsiniz.

Smart puanlarıyla ilgili gecikmeli yüklemeler varsa, bunlar genelde 48 saate kadar sürüyor. Eğer çeşitli soru veya sorunlarınız varsa 444 20 20 telefon numarası Shell çağrı merkezi olup buradan yetkililer ile doğrudan telefonda görüşebilir, Shell müşteri hizmetleri merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda club.smart@shell.com adresiyle de birebir görüşme sağlayacağınız gibi, bakiye yüklemelerinde, puan bakiye görüntüleme sorunlarında ya da şifre unutmanız durumlarında sizleri yönlendirecek yetkililerle telefonda görüşme yapabilirsiniz.

Size En Yakın Shell Nerede?

Bulunduğunuz konuma göre size en yakın Shell nerede uygulaması olarak siz de aşağıdaki link ile birlikte tüm Shell akaryakıt istasyonlarını öğrenebilirsiniz. Ve hatta dünyanın dört bir yanında nerelerde Shell akaryakıt istasyonu varsa https://www.shell.com.tr/suruculer/shell-station-locator.html#iframe=Lz9sb2NhbGU9dHJfVFIjL0AzOC45NTkzLDM1LjIzNTE1LDZ6 bu link ile öğrenmeniz mümkündür. Tüm Shell istasyonlarına buradan ulaşarak, rotanızı öncesinde belirleyip planlamalarınızı da buna göre yapabilirsiniz.

Benzin fiyatları, akaryakıt veya LPG fiyatları hakkında genel bir bilgi sahibi olmak istediğinizde Shell’in akaryakıt pompa satış fiyatlarına dair güncel bilgi paylaşımını her gün https://www.shell.com.tr/suruculer/shell-yakitlari/akaryakit-pompa-satis-fiyatlari.html adresi üzerinden kontrol edebilirsiniz. Burada bulunan bilgiler ışığında şehir seçerek tüm fiyatları görüntüleyebilir, arşiv fiyatlara da isterseniz geçmiş şekilde bakabilirsiniz. Eğer farklı bir soru veya sorun varsa, Shell iletişim numarası 444’lü telefon numarasıyla iletişime geçerek de görüşme yapacağınız yetkililere soru, sorun, istek veya şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

Shell E-Posta ve Sosyal Medya Hesapları

Shell akaryakıt istasyonları ve Shell ClubSmart üyeliğiyle ilgili pek çok duyuru, bilgilendirmeyi sosyal medyadan paylaşan Shell’in tüm aktif hesapları aşağıdaki gibidir. Siz de takip ederek istediğiniz gibi iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda Shell IK yetkili eposta adresi de aşağıda @shell.com uzantılı olup, resmi ve yetkili eposta adresiyle de dilediğiniz gibi görüşebilirsiniz.

Shell Yetkili Eposta Adresi: shellturkiyeik@shell.com

SHELL Facebook

SHELL Twitter

SHELL İnstagram

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *