Sürat Kargo Çağrı Merkezi Direk Bağlanma

SÜRAT KARGO Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 08502020202

2003 yılında kurulan ve 2015 yılında da TMSF şirketinin altında marka olan Sürat Kargo, müşteri odaklı ve kalitesini arttırmış hizmetleriyle beraber bugün Türkiye’de geniş bir dağıtım ağına sahip kargo şirketlerinden biridir. 700’den fazla şubesiyle ve 19 bölge müdürlüğü ile Türkiye’de en büyük kargo dağıtım şirketleri arasında ismini yazdırmıştır.

Sürat Kargo, sektörde öncü olması için 19 bölge müdürlüğü, 24 aktarım merkezi ve 2000’in üzerinde bulunan mobil dağıtım alanlarıyla beraber geniş bir dağıtım alanına sahiptir. Binlerce aracı olan filosuyla beraber bünyesinde bugün 6000’den fazla çalışan bir şirket olarak destek sağlamaktadır. Türkiye’de müşteri memnuniyeti adına hizmetlerinin tamamında olabildiğince şeffaf ve hızlı şekilde hizmet verirken Sürat Kargo müşteri hizmetleri ile ister telefonla isterseniz de internet istesinde ki canlı destek ile görüşerek, bilgi destek alabiliyorsunuz.

Sürat Kargo İletişim

Numarayı aradığınız zaman tuşlama üzerinden belli işlemler yapabilirsiniz.

1 Tuşuna tıklarsanız : Size en yakın sürat kargo bayisinin numarasını vermektedir. Bu bayi üzerinden kargonuz hakkında bilgi edinebilir , Destek alabilirsiniz. Kargolarınız bu bayiden size teslim edilmektedir.
2 Tuşuna tıklarsanız : Evinizden veya işyerinizden elden kargo almak için en yakın sürat kargo şubesinden kurye gönderilir.
3 Tuşuna tıklarsanız : Kargonuzun hangi bölgede olduğu , tahmini ne zaman elinize ulaşılabileceği hakkında bilgi verilir.
4 Tuşuna tıklarsanız : Kargo firması hakkında teşekkürlerinizi iletebilir , şikayetlerinizi veya önerilerinizi iletebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse kargonuz geldiğinde hasarlı bir şekilde geldi hemen şikayet talebi oluşturabilirsiniz.
6 Tuşuna tıklarsanız : Uluslar arası gönderiler hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz.

Kargonuz karşı firma tarafından verildi ve size bilgilendirme mesajı , kargo takip numarası geldi. Kargonuzun nerede olduğunu ve ne zaman elinize ulaşacağını sürat kargo sitesi üzerinden takip numarası ile takip edebilirsiniz. Sürat kargo çağrı merkezinden de takip numarasını paylaşarak bilgi alabilirsiniz.
Kargonuzu takip etmek için : http://www.suratkargo.com.tr/?l=kargom_nerede&p=content_online

Sürat Kargo Kargom Nerede?

Sürat Kargo ile beklediğiniz bir kargo varsa, https://www.suratkargo.com.tr/ ana sayfasında bulunan “Kargom Nerede” menüsüne tıklayıp, kargo takip no – sipariş kodu girerek siz de kargonuzun şu anda hangi dağıtım merkezinde olduğunu anında öğrenebilirsiniz.

Sürat kargo müşteri hizmetlerine ve çağrı merkezine  direk bağlanmak için sürat kargo telefon numarası olan 0850 202 0 202 aramalısınız.

Ayrıca Sürat Kargo kurye çağırma hizmetleri, en yakın şube nerede ya da fiyat hesaplama gibi araçlarını da müşteri temsilcilerine ulaşmadan hemen internet sitesinde çözmek için de ana sayfada yer alan ana menülerden sağlayabilirsiniz.

Sürat Kargo Destek İletişim Merkezi

Eğer siz de Sürat Kargo iletişim numarası ulaşmak ve müşteri temsilcileriyle anlık olarak görüşmek istiyorsanız bunun için https://www.suratkargo.com.tr/BizeUlasin/MusteriKalitePolitikasi adresini kullanabilirsiniz. Burada tüm süreçleri takip edeceğiniz şekilde müşteri şikayetlerini, istek ve önerileri dinleyen bir temsilciyle görüşebilir ve diğer iletişim bilgilerine de yine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

SÜRAT KARGO takip Telefon Numarası: 08502020202

SÜRAT KARGO Müşteri İletişim Formu

Aşağıda yer alan iletişim formu, Sürat Kargo müşteri iletişim formu olup bu başvuru kanalı üzerinden tüm bilgilendirmeyi yapacağınız şekilde müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Şikayet, talep, bilgi, teşekkür ve önerilerinizi hızlıca paylaşabilirsiniz. Konu seçimlerinizi de hızlıca yaparak tüm konular hakkında bilgilendirmede bulunarak sizlere kısa süre içerisinde dönüş yapılmasını da talep edebilirsiniz.

SÜRAT KARGO İstek, Şikâyet ve Öneri Bildirim Formu: https://www.suratkargo.com.tr/BizeUlasin/MusteriIletisimFormu

SÜRAT KARGO E–Posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Eğer Sürat Kargo çağrı merkezi ile telefon yoluyla iletişime geçmek yerine e-posta yoluyla görüşme yapmak istiyorsanız aşağıdaki e-posta adresinden direkt iletişimde olabilirsiniz. Bu sayede Sürat Kargo’nun kendi e-posta adresiyle de çözüm merkeziyle görüşebilir, her zaman bilgi ve destek alabilirsiniz.

Ek olarak aşağıda yer alan Sürat Kargo sosyal medya hesapları da yine tüm ana sosyal medya hesaplar olarak, sizlere destek sağlayan hesaplardır. Ana hesaplar üzerinden dilediğiniz her zaman iletişimde kalabilir, bilgi alabilir ve sormak istediğiniz tüm konular hakkında da bilgilendirici kampanya, duyuru, indirim vb. bilgileri bulabilirsiniz.

SÜRAT KARGO Eposta Adresicozummerkezi@suratkargo.com.tr

SÜRAT KARGO Facebook

SÜRAT KARGO Twitter

SÜRAT KARGO İnstagram

Was this helpful?

1 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 5]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *