Tavuk Dünyası Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Tavuk Dünyası 2003 yılından beri tavuk lezzetlerini sunan ünlü bir markadır. Türkiye’de adını duyurmayı başaran Tavuk Dünyası, Türk insanının damak tadını derinlemesine araştırmış markalar arasında yer almaktadır. Uzun Ar-Ge çalışmalarının ardından kurulan ünlü marka 2012 yılında franchising hizmeti de vermeye başlamıştır.

Sağlıklı beslenme konusunda hassas bir tavır sergileyen Tavuk Dünyası, ürünlerinin tedarik sürecinden pişirilmesine kadar geçen uzun süreç içerisinde tamamen profesyonel bir şekilde hareket etmektedir. Aynı hassasiyetini sosları üzerinde de gösteren marka böylelikle ortaya hem lezzetli hem de sağlıklı ürünler çıkartmaktadır.

Tavuk ürünlerini şoklamadan saklayan Tavuk Dünyası, çözülüp tekrar donma gibi sorunların da ortadan kalkmasını sağlamıştır. Bu durum hem sağlık hem de lezzet açısından son derece önemlidir ve markayı diğer markalar arasından avantajlı duruma geçirmiştir.

Yurtiçinde ve yurtdışında aktif bir şekilde faaliyet gösteren Tavuk Dünyası, Türkiye dışında Hollanda, Rusya ve Çin gibi ülkelerde de şubeler açmıştır. Her bir şubesini sıkı bir biçimde denetleyen Tavuk Dünyası, her şubesinde aynı lezzeti müşterilerine sunabilmektedir. Tavuk Dünyası’nın aynı zamanda çağrı merkezi de bulunmaktadır. Çağrı merkezine bağlanmak için 0216 399 17 80 numarasını tuşlayabilirsiniz.

Was this helpful?

0 / 0

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 1 Ortalama: 1]
Bir yanıt yazın 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *